Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Bahar İçin Yedi Farklı Saç ve Makyaj Trendi

Bahar İçin Yedi Farklı Saç ve Makyaj Trendi

Bahar geldi, biz de baharın yedi güzellik trendini sizlerle paylaşmak istedik. İşte bu sezonun yepyeni trendleri:

· At kuyruğu & Örgü gene çok moda : 2005 yılında çok moda olan at kuyruğu ve örgü Glamour dergisine göre bu bahar da gene çok moda olacak.

· Kırmızı ruj: Kırmızı ruj, bu bahar da klasikler arasına giriyor. Göz makyajınızın hafif olmasına dikkat etmelisiniz..

· Uzun kirpikler : Takma kirpik takmak bu sezon da trendler arasında yer alıyor. Takma kirpikler ve 2 kat maskara ile bu baharın gözdeleriden olabilirsiniz.

· Fazla bronzlaşmayın: Hafif bronz ten gene moda. Çok fazla bronzlaşmak yerine, hafif bronz teniniz üzerine bronz pudra uygulamayı deneyin. Brozn tenin en büyük avantajı hafif makyajla bile çok güzel görünmesidir. Brozn tene pembe dudak parlatıcısı ve rimel çok yakışmaktadır.

· İri dalgalar ve düzleştiriciler gene moda. Saça maşa uygulamak uzun zamandır out idi, bu sezon da durum değişmedi. Hacimli ve iri dalgalı saçlar bu bahar çok moda. Uzun saçlar bu bahra da gene çok moda.

· Bahar ışıltı demek. Göz, dudak ve yanakta ışıltı bu bahar da çok moda.

· Mercan/ Bakır rengi. Her yaştaki bayan için bakır rengi bu bahar da moda. Pembe renk çok uçuk kırmızı ise çok iddialı geldiğinde kullanabileceğiniz en uygun renktir. Mat rujlar yerine daha ince kıvamda olan dudak parlatıcılarını uygulayabilirsiniz. Özellikle bronz tende çok hoş duran bakır rengini ayak parmaklarınızda da denemenizi tavsiye ediyoruz.