Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Yaz Mevsimine Özel Serinletici Bir Dudak Koruyucu!

Yaz Mevsimine Özel Serinletici Bir Dudak Koruyucu!

Yazın yaklaşmasıyla birlikte güneş ışınlarının kavurucu etkisi de geri dönüyor. Son yapılan araştırmalarda edinilen bilgiler, zararlı güneş ışınlarından cildimizi korumak için aldığımız önlemleri, dudaklarımız için de almamız gerektiğini ortaya koyuyor.

Bu konuda gereken önlemi alabilmemiz için, dudak bakımında dünyanın öncü markası Blistex, güneşe karşı tamamen korumasız olan dudaklarımıza özel SPF içerikli özel ürünler geliştiriyor.

Dünyada ilk defa Blistex tarafından geliştirilen serinleti teknolojiye sahip metal bilyeli Lip Splash SPF 15 – Bilyeli Dudak Nemlendiricisi, dudaklarınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, yoğun nemlendirici içeriği ile dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırıyor.

Uç kısmında bulunan sıra dışı metal bilyesi, özel formülü ve dudaklarda yağlı bir his bırakmayan yapısı ile dudaklara anında serinlik ve parlaklık kazandıran Lip Splash’dan bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra vanilya ve karamel içeren hafif aromasıyla da dudaklarınızda hoş bir tat bırakıyor. Bu yaz sezonunda sizin vazgeçilmezleriniz arasına girecek.