Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Clinique’in Deep Comfort Serisi

Clinique’in Deep Comfort Serisi

Clinique Deep Comfort El ve Tırnak eti Kremi ,Vücut Losyonu ve Vücut Şampuanı
Bırakın vücudunuz da konfora doysun

Clinique’in Deep Comfort serisine eklenen son 3 ürünle tüm vücudunuz için rahatlatıcı bir deneyimi keşfedin. Cildi rahatlatma özelliğine sahip bu seri, cildinizin hiç olmadığı kadar nemli, pürüzsüz ve rahatlamış olmasını sağlayacak.

Deep Comfort El ve Tırnak Eti Kremi
Zengin dokuya sahip bu krem ellerinize 12 saat kalıcı nem sağlarken aynı zamanda tırnak etlerinin de durumunu iyileştirir. Yağsız formülü cildin nem bariyerini onararak çevresel etkenlere karşı korunmasını sağlar. Tüp şeklindeki tasarımı kolay uygulama sağlar.

İçerikleri
Gliserin ve Sodium Hyaluronate nemsizliği önler ve uzun süre kalıcı nem sağlar.
Huş özü cildin nem bariyerini tekrar yapılandırarak zamanla cildin nemi daha iyi tutmasını sağlar.
Vitamin C ve Vitamin E cildi çevresel zararlı etkenlere karşı korur.
Buğday özü, Murumuru yağı gibi doğal içerikler barındıran özel formülü cildin koruyucu tabakasını tekrar yapılandırır, böylece cilt kendini çevresel etkenlere kaşı daha etkin şekilde korur ve daha fazla nem tutar. Ayrıca cildi hassasiyete karşı korur.

Deep Comfort Vücut Losyonu

Bu hafif ve yağsız formüle sahip losyon cilde anında kalıcı nem ve yumuşaklık sağlar. Süt kıvamı cilde anında nüfuz ederek sağlıklı ve ışıltılı bir cildi ortaya çıkarır. Özellikle normalden kuruya dönük ciltler için idealdir. Pompalı sunumu kolay uygulama sağlar.

İçerikleri
Sodium Hyaluronate ve Dimethicone uzun süre kalıcı nem sağlar.
Vitamin C ve Vitamin E cildi çevresel zararlı etkenlere karşı korur..
Murumuru yağı gibi doğal içerikler barındıran özel formülü cildin koruyucu tabakasını tekrar yapılandırır, böylece cilt kendini çevresel etkenlere kaşı daha etkin şekilde korur ve daha fazla nem tutar. Ayrıca cildi hassasiyete karşı korur.
Kafein ve Kantaron özü kuru ve hassas cildi yatıştırır.


Deep Comfort Vücut Şampuanı

Bu kremsi vücut şampuanı cildi hassas şekilde, doğal nem dengesine zarar vermeden temizler. Lüks formülü zengin ve kremsi bir köpüğe dönüşerek cildin ideal nem dengesini korur. Suyla anında kolayca temizlenerek cildi ferahlatır.

İçerikleri
Gliserin ve Sodium Hyaluronate nemsizliği önler ve uzun süre kalıcı nem sağlar.
Hassas temizleyicilerden oluşan özel karışım ciltte hassasiyete neden olmayan zengin köpük oluşturarak cildi etkin şekilde temizler.

Alerji Testinden Geçmiştir,%100 Parfümsüzdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir.