Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Even Better Clinical Serumu Şimdi Daha Büyük

Even Better Clinical Serumu Şimdi Daha Büyük

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarır.

Yeni ve daha büyük ambalajıyla özellikle el ve dekolte gibi yaşlanma belirtilerinin ve lekelerin en yoğun gözlemlendiği diğer sorunlu bölgelerde de kolay uygulama sağlar. Klinik testlerde, Even Better Clinical Koyu Leke Serumu’nun sektörde altın standartı temsil eden reçeteli içerikle karşılaştırıldığında 4, 8 ve 12 haftada, cilt rengini eşitlemeye yardımcı olmada bu içerik kadar etkili sonuçlar ortaya koyduğu gözlemlenmiştir.

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu 12 hafta sonunda cilt rengi eşitlemede %53’e varan etki sağlamaktadır.*

Even Better Clinical Koyu Leke Serumu’nu erkekler de kullanabilir mi?
Tabi ki evet!

Bayanların %78’lik güneş koruması kullanma oranına karşın erkeklerde bu oranın sadece %34 olduğunu biliyor muydunuz? (kaynak www.ewg.org) Bu demek oluyor ki, erkeklerde lekelenme ve cilt tonu eşitsizliklerinin oluşumu daha sık gözlemlenebilir.
Şimdi kullanmaya başlayın, UV ışınlarının cildinizde oluşturduğu hasarları en aza indirin.

Araştırmalar gösteriyor ki; erkeklerin sadece %53’ü güneşlenirken krem kullanırken, %44’ü yüzerken ve %15’i koşarken güneş koruması kullanmaktadır. Ama doğru olan, dışarıdayken her daim güneş koruması kullanılmasıdır. Hava yağmurlu olsa bile!
Traş, çoğu zaman kıl dönmelerine sebep olur; bu da iltihaplı şekilde tıkanmış gözeneklerin oluşmasına ortam hazırlar. Deri altında uzayan kılın çıkarılması işlemi son derece rahatsızlık verici olup kıl çıkartıldıktan sonra iltihap ve oluşan çukur ciltte leke bırakır. Fazla melanin üretimi ciltte renk eşitsizliği ile sonuçlanır.

Tüm bu unsurlar, Even Better Clinical Koyu Leke Serumu’nun kullanımını erkekler için de son derece gerekli hale getirmektedir.
Even Better Clinical diğer leke giderici ürünleri kullanamayacak kadar narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunmaktadır. Ayrıca ürün yazın, üzerine güneş koruması sürüldüğü takdirde rahatça kullanılabilir.
Artık erkekler de, çarpıcı sonuçları aynada görme şansına sahipler.