Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Göz Çevrenize İkinci Bir Şans Verin

Göz Çevrenize İkinci Bir Şans Verin

Göz çevresi de ikinci bir şansı hak ediyor. Clinique’in güçlü kırışık karşıtı serumunun patentli teknolojisiyle formüle edilmiş YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık Karşıtı Göz Kremi özellikle göz çevresindeki görünür yaşlanma belirtilerini onarmak için yaratıldı.

Clinique’in yeni Repairwear Laser Focus Kırışk Karşıtı Göz Kremi çift yönlü yaklaşımıyla tüm göz çevresinin aynı zamanda daha canlı ve genç görünümünü sağlıyor.

UV hasarını onarır ve çevresel zararlılara karşı koruma sağlar.

UV hasarlarına yıllarca maruz kalmak, direk olarak hücre DNA’sıdaki doğal kolajen ve elastin yapısına zarar vererek, çizgi ve kırışıkların oluşmasını sağlar. Repairwear Laser Focus UV Hasarı Giderici Serum’da bulunan güçlü bir içerik tarafından formüle edilmiş bu yeni yaşlanma karşıtı göz kremi, UV hasarının yarattığı etkileri gözle görülür şekilde tersine çevirir.

· Encapsulated Micrococcus Lysate (güçlü serum içeriği): UV hasarına karşı en güçlü koruma sahibi organizma olduğu bilinen, "Micrococcus Luteus" enzim özü bulunmaktadır. Zaman içerisinde, yaşlanmanın ilk belirtilerini yaratan UV ışınlarının ortaya çıkardığı hasarlı görünümü onarır.
· İçeriğindeki C ve E Vitaminleri ve antioksidanlar, serbest radikallere karşı savaşır ve çevresel zararlılara karşı cildi korur.

Çizgi ve kırışık görünümünü ve cilt dokusunu gözle görünür şekilde iyileştirir.

Gelişmiş formül 12 hafta içerisinde kaz ayaklarının, göz kapaklarının ve göz altının görünümünü iyileştirir (birbiriyle çakışan göz altı çizgilerini de).

· Kesilmiş süt proteini: Clinique’in yeni geliştirilmiş Kesilmiş Süt Protein formu doğal ve yüksek kalitede polipeptit ve zengin amino asit içeriği sayesinde cildin yenilenmesini sağlar ve cilde daha güçlü bir destek mekanizması sağlar.
· Siyah Çay Fermantesi: Cildi sıkılaştırarak çizgi ve kırışıkların görünümüzü azaltır. Göz altındaki kesişen çizgilerin görünümünü yumuşatır.
· Chlorella Vulgaris, Palmitoyl Oligopeptide ve Siegesbeckia Orientalis Özü: Doğal kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak, cildin sıkılaşma ve yenilenme gücüne sahip olabilmesi için birlikte çalışırlar.

Cildin nem bariyerini güçlendirir.

Gerçek; göz evresindeki derinin avuç içerisindeki deriden onda bir oranda daha ince olduğudur. Dolayısıyla yağ bezlerinin azlığından ötürü kurumaya eğilimlidir. Üstelik dış etkenler cildin daha ince ve kuru olmasını tetikler. Göz çevresindeki hassas deriyi nemlendirmek çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltır, daha yumuşak ve esnek hissedilmesini sağlar. Bu yeni göz çevresi bakım kremi cildi anında nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirir. Klinik testler 12 hafta sonrasında cilt bariyerinin %72’ye varan oranda arttığını gösteriyor. Daha güçlü bir nem bariyerine sahip olmak cildi ek tedavi içeriklerine hazırlar.

· Biberiye Özü: Çevresel zararlılara karşı cildin bariyerini güçlendirir ve irritasyona yol açmadan doğal kolajen sentezini arttırır.
· Salatalık/Arpa/Ayçiçeği Özü: Bu içerikler cildin yağ çeperini güçlendirerek cilt bariyerini onarır.
· Trehalose: Şeker türevi olan Trehalose, cildin lipit sistemini stabilize eder. Bu da cildin ortamdan daha fazla nem hapsetmesini sağlar.

Çizgi ve kırışıklarla en üst düzeyde savaşmak için Clinique’in güçlü Repairwear Laser Focus UV Hasarı Giderici Serumu ile YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık Karşıtı Göz Kremi’ni birlikte kullanmanızı öneririz. Serum, kırışık görünümüne karşı lazer uygulaması ile karşılaştırılabilir sonuç sunarken, göz çevresi bakım kremi yaşlanma karşıtı etki göstermenin yanı sıra anında cildin nem bariyerini güçlendirici etki göstermektedir.

Repairwear Laser Focus Kırışık Karşıtı Göz Kremi’ni sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere, tüm göz çevresine günlük cilt bakımınızın ardından uygulayınız (Göz kapağı da dahil).Yalnız başına ya da makyaj altına uygulanabilir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Tüm cilt tipleri ve tonları tarafından kullanılabilir.