Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Clinique Şişedeki Lazer Bakımını Sunar

Clinique Şişedeki Lazer Bakımını Sunar

Yıllarca Süren Bilimsel Araştırmalar Sonucunda Gençlik İksiri Serum Formuna Getirildi. Stres, hava kirliliği, güneş ışınları gibi bazı zararlı etkenler, cildin kolajen ve elastin yapısına zarar verir, zamanla çizgiler, kırışıklar artar, cilt tonunda eşitsizlikler oluşur ve cildin berraklığı azalır.

Günümüzde daha genç bir görünümün çözümü nedir? Bir dermatoloğa gidip lazer tedavisi olmak. Fakat, yüksek fiyatlar ve uzun süren tedavi süresi ile herkes lazer tedavisine uygun değildir.

Clinique, YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serumu sunar. Çizgilerin, kırışıkların ve UV ışınlarının hasarını, dermatolojik lazer tedavisinin sonuçlarına yakın biçimde onarmak, azaltmak ve önlemek üzere gece ve gündüz olarak formüle edilmiş yaşlanma karşıtı, benzersiz bir serumdur. YENİ Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serum günde 2 defa, 12 hafta boyunca 3 damla olmak üzere kullanıldığı takdirde kırışıkları azaltmada lazer tedavisiyle kıyaslandığında %63 oranında denk sonuçlar verir.

Adeta 3 farklı serumun etkilerini birarada bulunduran bu ürün lazerin kırışıklıkları azaltma sonucuna eşdeğer nitelikte sonuçlar verir. Cilt maruz kaldığı zararları unutmayabilir, fakat bu ürün güneşin, stresin ve hava kirliliğinin gözle görülür etkilerini hafifletmeye yardımcı olacaktır.

UV HASARINI GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE ONARIR

UV ışınları hala erken yaşlanmanın başlıca nedenleri arasında yer alır. Zararlı ışınlar, cildin derinliklerine işleyerek DNA hücrelerinin yapısını bozar ve cildin yenilenme sürecine zarar verir.
Güneşin sebep olduğu gözle görülür zararlardan olan kolajen azalması, cilt dokusunun bozulması ve erken oluşan çizgi ve kırışıklıkların görünümündeki artış, UV ışınlarının fark edilebilir bir kolajen kaybına yol açtığının kanıtıdır.

Üç patentli onarıcı enzimden oluşan güçlü karışım, UV ışınlarının zararlarını düzeltmek için bir lipozom ulaştırma sistemi şeklinde kapsule edilmiştir. 20 yıllık moleküler ulaştırma sistemi araştırmalarının sonucu olan bu sistem, ürünün cildin yüzeyinden, derinliklerine işlemesine yardım ederek foto-yaşlanmanın neden olduğu görünümü yeniden canlandırır.

· Micrococcus Luteus (Ultrasomes V)– Bu lipozomlar cildin, UVA ışınlarından kaynaklanan hasarlarını gece boyunca gözle görülür biçimde onarır.

· Photolyase Fermentate (Photosomes V)– Işığı emerek doğal hücre tedavisini düzenler. Güneşin zamanla hasar verdiği cildi iyileştirmek için, gün ışığının olduğu saatlerde verimli şekilde çalışır.

· OGG-1 Fermentate (Roxisomes)– Hardal bitkisinin özünden elde edilmiştir. Hücreleri UV hasarından ve yaşlanma etkilerinden korur.

KIRIŞIKLIKLARI AZALTAN POLİPEPTİD TEKNOLOJİSİ

Üst düzey peptid kompleksi doğal kolajen üretimini artırır ve temel içerikleriyle mevcut doğal kolajen yapısını korumaya yardımcı olur. Cilt daha sıkı hale gelir ve çizgilerin görünümü ve kırışıklar azalır. Ayrıca göz çevresindeki kırışıkların da görünümünü gözle görülür şekilde azaltarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

SERBEST RADİKAL KORUMASI

Tüm bu içeriklere ek olarak, temel içeriklerin karışımı beraber çalışarak serbest radikallere sebep olan çevresel etkenlerden ve gelecekte oluşabilecek hasarlardan cildi korumaya yardımcı olur.

· C ve E Vitaminleri– serbest radikallerin yol açtığı UV ışınlarına karşı antioksidan koruma sağlar.
· Ergothioneine – bu doğal oluşumlu amino-asit, güçlü bir antioksidandır, cildi dış etkenlerden korur. C ve E vitaminleri ile çalışır, cilde denge sağlayarak birbirini aktivite etmeye yardımcı olur.
· Punica Granatum (Nar suyu) Özü – Cildi zararlı etkenlerden korur.
Alerji testinden geçmiştir. 100% Parfümsüzdür. Yağ içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Göz doktorları tarafından onaylanmıştır. Akne oluşumuna sebep olmaz.

Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Silici Serum tüm cilt tiplerine ve yaşlarına uygundur. Gündüzleri ve geceleri 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’nden sonra tüm yüzünüze ve göz çevrenize uygulayın. (EKİM 2010) tarihinden itibaren tüm Clinique standlarında.