Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

Sektörde ilk kez, prestijli bir kozmetik markası cilt rengi eşitleme konusunda reçeteli bir içerik kadar etkili sonuçlar veren bir ürün lanse ediyor.

YENİ Even Better Clinical Dark Spot Corrector Koyu Leke Serumu
Bu yeni bakım serumu koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarır. Klinik testler, Even Better Clinical Dark Spot Corrector’ın sektörde altın standartı temsil eden reçeteli içerikle karşılaştırıldığında 4, 8 ve 12 haftada, cilt rengini eşitlemede bu içerik kadar etkili olduğunu ispatlamıştır.
Even Better Clinical Dark Spot Corrector’ın 12 hafta sonunda cilt renginde %53 düzelme sağladığı ispatlanmıştır.Ürünün bir diğer farkı da diğer leke giderici ürünleri kullanamayacak kadar narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunmasıdır. Artık kadınlar, reçeteli bir ürün kadar etkili sonuçları kendi evlerinde görme şansına sahipler.

ÇOK YÖNLÜ YAKLAŞIM
Cilt bakımında otorite bir dermatolog markası olan Clinique, kişiye özel ve çok yönlü yaklaşımın ışıltılı, eşit ve canlı bir cilde ulaşmanın en iyi yolu olduğuna inanıyor. Clinique’in çok yönlü yaklaşımı yüzdeki renk farklılıkları ile farklı seviyelerde savaşır. Temel bileşenlerimiz yeni oluşan koyu lekelerin görünümünü yok ederken, kümeleşmiş pigmentasyonu kırar ve kırılırken melanin tozuna dönüşen bu kümeleri arındırır, cildin parlak ve canlı görünmesini sağlar.

BÜYÜK BAŞARI: CL-302 KOMPLEKSİ
Clinique’in bu üründe kullandığı benzersiz "CL-302 Kompleksi" klinik çalışmalarla ispatlanmış bitki bazlı teknolojisi ile cildin renk eşitliğini, ışıltısını ve pürüzsüzlüğünü sağlar.

Even Better Clinical Dark Spot Corrector bu yeni tasarlanmış kompleks ile önceki Even Better Dark Spot Corrector Serum’da var olan hiperpigmentasyon teknolojisini birleştirerek cilt tonunu eşitlemede, klinik araştırmalarda ispatlanmış olan reçeteli bir bileşene denkt sonuçlar vermiştir.

ETKİN VE HASSAS FORMÜL
Cilt tonu eşitsizliği tüm cilt tiplerini ve tonlarını etkiler.
Even Better Clinical Dark Spot Corrector tüm farklı ciltlerde reçeteli bir üründen bile daha etkili sonuçlar gösterir. Cildin netliğindeki ve ışıltısındaki iyileşme hemen farkedilir. Zamanla cilt tonu ve ışıltısı eşitlenir. İnatçı koyu lekelerin görünümünde bile 4 haftadan az zamanda iyileşme görülür.

Even Better Clinical Dark Spot Corrector gözle görülür sonuçları nazik bir formülde sunar. Cilt ipeksi, pürüzsüz bir görünüme ve yumuşak bir dokuya kavuşur. Üstelik bu hafif, tüm cilt katmanlarına ulaşan serum uzun sure kullanımda bazı reçeteli ürünlerin neden olabileceği tahriş, kızarıklık ve kuruluğa sebep olmaz.