Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Arşiv



Bakım Önerileri

Kurtarıcı Güzellik Kitiniz

Kurtarıcı Güzellik Kitiniz

İster önemli bir iş görüşmeniz olsun ister önemli bir buluşma olsun başınıza gelebilecek kötü güzellik sorunları için her zaman yanınızda olması gereken acil bir güzellik kitine ihtiyaç duyabilirsiniz. İşe güzellik kitinizde bulunması gerekenler:

Şeffaf parlatıcı ya da dudak balmi Dudaklarınız ne kadar yumuşak olursa olsun biraz nem ve parlaklık katmanın hiçbir zararı yoktur.

Diş ipi Diş ipi de her zaman yanınızda bulunması gerekenlerdendir. Buluşmanızda ya da görüşmenize dişinizin arasında bir yemek parçası ile gitmek istemezsiniz herhalde.

Mini ağızsuyu Yemekten hemen sonra ferah bir nefese ship olmanızı sağlar. Böylece güün boyu yemiş ve içmiş olduğunuzun şeylerin kokusunu bir seferde yok edersiniz.

Mini parfüm Çantanızda taşıyacağınız minik boy parfümüz ile istediğiniz an tazelenebilirsiniz. Parfüm, sizden bir etki bırakacak en önemli şeydir.

Visine ve pudra Visine, sadece gözlerinizdeki kızarıklığı almakla kalmayıp bir damlasını sivilcenizin üzerine damlattığınızda kırmızı rengini hafifletebilir. Üzerine pudranızı da sürdükten sonra hiçbir şey belli olmayacaktır.

Selpak Selpak, çantanızda mutlaka bulunması gerekenler arasındadır.

Mini losyon Seyahat boyu bir şişe içine sürekli kullandığınız losyonunuzu koyarak kuruyan elleriniz, yanaklarınız için acil durumlarda kullanabilirsiniz.

Diş fırçası ve macunu Arabanızda ya da çantanızda yer alacak diş fırçası ve macununa her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Her zaman temiz dişlere ve ferah bir nefese kavuşmanızı sağlar.