Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Kendinizi Yenilemenin Zamanı

Kendinizi Yenilemenin Zamanı

Kışın bitmesi ve baharın da yaklaşması ile kendimizi yenilemenin zamanı da geldi. İşte birkaç öneri:

Güzel bir masaj yaptırın. Yılın bu zamanlarında masaj yaptırmak sizi rahatlatırken, kan dolaşmınızı arttırır . Aynı zamanda cildinize de yoğun nem kazandırarak bakım yapar.

Saçlarınızı mutlu edin. Saçlarınızı mutlu etmenin en iyi yolu doğru şampuan ve besleyiciyi kullanmaktır. Şampuan ve besleyicinizin kokusu da hoş olduğu takdirde sizi oldukça mutlu edecektir.

Cildinizi eksfoliye edin. Cildinizin yüzeyini eksfoliye ederek kışın etkilerini ortadan kaldırabilir ve yumuşak hale getirebilirsiniz. Bu konuda pek çok markanın eksfoliye edici ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Çiçeksi fresh bir mum yakın. Baharın kokusunu güzel bir mum ile hayatınıza taşıyın. Gözlerinizi kapatın, kendinizi mis kokan bir bahçede hayal edin..

Rahatlatıcı bir banyo yapın. Kullanabileceğiniz düzinelerce banyo ürünü mevcut. Farklı ürünler kullanarak yapacağınız güzel bir banyo ile hem vücudunuza bakım yapacak hem de mis kokusu ile rahatlayacaksınız.

Kendinizi parfümünüz ile canlandırın. Aromaterapistler, kokunun rahatlatıcı ve yenileyici etkisi üzerinde sürekli durmaktadır. Ferahlatıcı turunçgil kokusuna sahip bir koku ile yeniden canlanabilirsiniz.