Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Saç Dökülmesini Önleyici Yenilik: Kérastase Prévention GL

Saç Dökülmesini Önleyici Yenilik: Kérastase Prévention GL

KÉRASTASE SPÉCIFIQUE serisinden kökten uca daha yoğun saç telleri için, saç kökünden harekete geçip saç boylarını yapılandırmaya yardımcı bakım: Kérastase Prévention GL.

Tüketicilere sorulduğunda günümüzün en büyük saç derisi probleminin saç dökülmesi olduğu görülüyor. Nüfusun %62’si (hem kadınlarda hem erkeklerde) dönemsel ve sık saç dökülmesinden etkileniyor. Stres, yorgunluk, çevre kirliliği, hormonal dengesizlikler veya mevsim değişiklikleri saç dökülmesinin ana sebepleri olarak tanımlanıyor.

Saç dökülmesinin yanı sıra, saç tellerinin incelmesi de saçları dökülen insanların %50’sinde görülüyor. Kötü beslenen saçta gerekli maddeler daha kökte eksik kalır: saç cansızlaşır ve gözle görülür şekilde incelir. Saç bu nedenle hacimsizleşir ve saça yoğunluğunun yeniden kazandırılması gerekir.

Kérastase, yoğunluk ve hacim ihtiyacı olan bu saçlar için Prévention GL’i yarattı: İlk çift etkili saç kökü ve saç gövdesini hacimlendirici bakım Kérastase’tan

İlk çift etkili saç kök ve saç gövdesini hacimlendirici bakım Prévention GL’nin Gluco-Impulsion karışımı incelmiş saçlara çifte enerji veren bakımdır. Canlandırıcı aktiflerden oluşan içeriği, saç köklerine hacim katıp saç tellerini yapılandırarak saçları yoğunlaştırır ve saç dökülmesini önler.

L’Oréal İleri Araştırmalar Laboratuarları’nın yeni teknolojisi Gluco-Impulsion sistemindeki canlandırıcı ve yapılandırıcı aktifler etkilerini saçın her seviyesinde gösterir.