Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

1851’den beri, iyi kalitede cilt ve saç bakımı formülleri yaratan New York merkezli Kiehl’s, Midnight Recovery Concentrate’i sunmaktan gurur duyar.

Botanik ve temel yağların birleşiminden oluşan bu iksir cildin gece onarılma sürecini destekler ve sabahleyin daha taze, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar.

Cildin görevi gün boyunca kendisini iç ve dış saldırılara karşı korumaktır. Geceleri kendini yenileme, onarma ve günlük stressonucu kaybettiklerini yerine koyma ihtiyacı duyar. Kiehl’skimyagerleri sabah olduğunda daha taze ve daha canlı görünmek için tüm gece boyunca lipidleriyenilemek üzere çalışan aktif botanik ve temel yağların karışımından etkin bir güç yarattı.

Botanik ve temel yağlar üzerindeki iki yıllık araştırmalar sonucunda Kiehl’s, Skualan, Akşam Sefasıve Lavantaiçeren temel yağların susuz konsantrasyonunu geliştirdi. Bu karışım tam bir Omegaharmanı: Kişnişve Kuşburnu Çekirdek Yağıiçeriyor. İçinde Omega3, 6 ve 9 bulunuyor.
Bu formül cildin aktif içerikleri en iyi şekilde özümsemeye doğal olarak programlandığı zamanda, genellikle gece yarısı ile sabah 4 arasında, onarılmasını ve yenilenmesini hızlandırır.

Biz uyurken, cildimiz, çevresel stres etkeninin iyileşme sürecinden uzaklaşmasıyla gençleştirilmeye ve onarılmaya en iyi şekilde cevap verir. Gece, cilt gün boyunca maruz kaldığı zararı onarır ve etkinlik maksimum seviyeye ulaşır –kan akışı hızlanır, cildin aktifleri özümseme kapasitesi ve hücre yenilenmesi zirveye ulaşır.