Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Yenilenen OLAY Total Effects Serisi ile Evde Salon Bakımı!

Yenilenen OLAY Total Effects Serisi ile Evde Salon Bakımı!

Kadınların ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm önerileri sunan dünya kadınlarının cilt bakım uzmanı OLAY, Total Effects Serisi’ni yeniledi. Geliştirilen formülü ile yüzde 75 daha güçlü olan Yeni OLAY Total Effects Serisi, yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak, sadece 7 dakikada salon bakımını evde yapabilme imkanı sağlıyor.

Yaşlanmayı geciktirmek isteyip de kendine uzun zaman ayıramayan kadınlar için OLAY’den iyi bir haber var. OLAY, Total Effects Serisi’ni yeniledi. Geliştirilen formülü ile yüzde 75 daha fazla antiaging gücü olan ve salon bakımını evde yapabilme imkanı sunan yeni OLAY Total Effects Serisi ile cildinizde oluşan istenmeyen ve rahatsız eden kırışıklıkları gidererek, yaşlılık belirtilerini en aza indirebilirsiniz.Yeni OLAY Total Effects Serisi, benzerlerinden farklı olarak içerdiği 7 farklı yaşlanmayı geciktirici ve koruyucu bileşeni ile cildinizi yeniliyor. Serinin içerdiği Niacinamide Vitamin B3, cildi sıkılaştırırken, yüzeydeki hücrelerin daha fazla yenilenmesini sağlıyor. Böylece cilt lekelerden arınırken, daha güzel bir dokuya sahip olup birleştirilmiş pro-vitamin B5 yapısı ile cildin nem seviyesi yeniden yükseliyor. Ayrıca, yeni OLAY Total Effects’in eşsiz anti-oksidan yapısı, içinde bulunan E ve C vitaminleri, cilde zarar veren güneş ışığı, aşırı yorgunluk ve sigara gibi dış kaynaklı faktörlerin olumsuz etkilerine karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.

Yeni Olay Total Effects Serisi’nin tanıtım toplantısına katılan Clarita’s Way kitabının yazarı Clara Seren Amram, yaşlanma ile mücadelenin içten başladığına ve dışarıdan da önemli desteklerle, gözle görülebilir ve sürdürülebilir bir hale geldiğine dikkat çekti. Amram, "Ruhun ve bedenin birbiriyle ve dünya ile kusursuz uyumunu sağlayacak adımlardan oluşan bir yaşam felsefesini benimsememiz gerekiyor. Vücudumuzu sevmemiz ve onurlandırmamız gerekiyor. Cildimiz, yaşlanmanın etkilerini ilk hissettiğimiz organımız. İçeriden cildimizi tazelerken cildimizin yenilenmesini sağlamak için günlük bakımını da ihmal etmememiz gerekiyor. Tabiat, bize sahip olduğumuz cilt türüne göre, geniş mucizevi gıdalar yelpazesi sunuyor. Buna destek olarak gerçekleştirdiğimiz yüz bakımı da yaşlanma ile mücadelede etkili oluyor. Biz kadınları; kariyer, ev yönetimi, çocuk gibi çok fazla sorumluluk alanımız var ve vaktimiz kısıtlı. Tam da bu noktada yeni OLAY Total Effects Serisi, bize pratik bir yaşlanma karşıtı bakım öneriyor. Güzellik salonlarındaki özel bakımı eve getiriyor."Olay Total Effects Serisi ile en iyi sonucu almak için gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra OLAY Total Effects Temizleme Sütü veya yüz temizleme jeli ve tonik ile birlikte günde iki defa cildinizi temizlemeniz önemli. Sabahları yeni geliştirilmiş OLAY Total Effects Nemlendirici Gündüz Kremi ve gece yatmadan önce OLAY Total Effects Nemlendirici Gece Kremi ile cildinize ihtiyacı olan koruma ve nemi kazandırın. OLAY Total Effects Serum ve göz bakım kremi ile de cildinize ihtiyacı olan özel bakımı sağlayabilirsiniz. Haftada bir uygulayacağınız OLAY Total Effects Maske’nin yoğun antiaging içeriği sayesinde yaşlanmanın 7 işaretinin hepsine karşı cildinizin gözle görülür derecede gençleşmesine yardımcı olabilirsiniz.