Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Olay Total Effects’i Türk Kadınları da Onayladı

Olay Total Effects’i Türk Kadınları da Onayladı

Türkiye’de yapılan bağımsız bir araştırmaya göre, OLAY Total Effects gündüz kremini binlerce kadın denedi ve deneyen Türk kadınlarının yüzde 96’sı, arkadaşlarına da bu deneyimi yaşamalarını tavsiye etti.

OLAY, dünyada 50 milyonu aşkın kadın tarafından tercih ediliyor. Yüz nemlendirici konusunda dünyada bir numara olan OLAY, Türkiye’de de kadınlar tarafından kısa zamanda denendi, beğenildi ve yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Türk kadınlarından da tam not aldı.

Kısa sürede binlerce kadın Total Olay Effects’i denedi ve OLAY Total Effects gündüz kreminin daha önce kullandıkları anti-aging kremlerinden daha üstün olduğunu söylediler. OLAY Total Effects gündüz kremini deneyen kadınların yüzde 96’sı, arkadaşlarına da bu deneyimi yaşamalarını tavsiye etti.

Yaşlanmanın 7 işareti; ince çizgiler ve kırışıklıklar, cilt dokusunda pürüzler, cilt renginde dalgalanma, cilt yüzeyinin solgunluğu, gözeneklerin büyümesi, lekeler ve yaşla gelen lekeler ile kuruluk... Kadınların cilt ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm önerileri sunan dünya kadınlarının cilt bakım uzmanı OLAY’in, Total Effects SPF 15 koruma faktörü içeren gündüz kremi, yaşlanmanın 7 işaretinin hepsiyle birden savaşıyor.