Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EuphoRiA - BaKımLı
#1063545 bu başlığı hareketlendirmek lazım kızlar :) düğün mevsimi açılıyor :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: canndann - Güzelliğine Düşkün
#1063551 İlk topuz gerçekten çok şık ve çok asil. Ancak alttan duvaklı düşünüldüğünde tek taraflı bu üç çicekle birarada nasıl görünür işte bunda biraz tereddüt ettim. alttan duvaklarda takıldığı kısım zaten küçük küçük de olsa kamufle amaçlı ve yarım çember şeklinde bir süslemeyle yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Kına gecesi için olan da çok güzel. Fakat o arkadaki pembeyle birleşince, gelin adayı ve tacın güzelliğine rağmen kötü görünmüş. Pembe tülü yok sayıyorum.

Sonuçta her gelin mutlaka çok güzeldir. Allah herkese bir ömür boyu, düğün ve nikah heyecanı kadar heyecanlı ve balayında yaşadıkları kadar mutlu beraberlikler versin.
Düğün hazırlığında olanlara da kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dreamland - Güzelliğine Düşkün
#1063569 nasıl bişi istediğimi bile bilmiyorumm =(( saçlarım gür ve oldukça uzun kalın telli olduğu için uçları dalga dalga bırkaınca çok güzel oluyor ve akmıyor, genelde hep böyle kullanıyorum zaten. tacım var, denedim acayip güzel oldu bu şekilde fakat ben çok terleyen biriyim, bide oynamayı çok seviyorum=) yağış yağış olmasından çok çekiniyorum ki kaçınılmaz son bence açık bırakırsam.

topuz yaptırayım diyorum, onu da çok istemiyorum, hele böyle lüle lüe falan hiç istemiyorum. şu 3 model hoşuma gitti gibi, ne dersiniz

http://www.haircomesthebride.com/images ... al%201.jpg
hhttp://www.wedbidssocialnet.com/wordpr ... air-ideas/ (heidi ninki)
http://kn-celebrity.blogspot.com/2012/0 ... ation.html (ilki)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mermaid21 - SüsLü
#1063571 salık bırakınca bencede öyle bir problem olabilir canım,saçların uzun ve gürse daha derli toplu modellerle daha rahat edersin diye düşündüm ben ama sanırım sende benım gibi dağını k seviyorsun.ilk modeli bende düşünüyorum çok hoş :love10: ama diğerlerini açamadım malesef,linkte problem olabilir. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#1063577 pardon canım ben diğerindeki resmi görmemişim biraz aşağıda kalmış :blushing: zevklerimiz benziyor galiba bende bu tarz saçları seviyorum üçü de çok güzel :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1063772 ben gelin olurken yukardan topuz çevresine duvağın kendi tacı olsun istiyorum okadar.. saçaklı topuzlar çok kötü duruyo bence :tongue:
Kullanıcı avatarı
#1065662 olabilir aslında neden olması örneklerini de görüyoruz zaten ;) öenmli olan kendi içine sinmesi yoksa gelinsin diye çok gösterişli şatafatlı olmaya gerek yok bence
Kullanıcı avatarı
#1065845 sanırım saçım böyle olucak :)çok özelliği olan farklı bir saç değil ama bende ne çok dağınık ne de çok derli toplu birşey istiyorum ikisinin arası, ama daha 3 ay var fikrim değişebilirde,bunu çok beğendim ama,öyle bir toka almayı düşünüyorum bende :blushing:

http://d1206.hizliresim.com/y/1/7b826.jpg
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1066513 mermaid21, sana yakışır bu saç yüzün küçük çünkü çok hoş olur :yeah:
Kullanıcı avatarı
karbeyaz33 yazdı:mermaid21, sana yakışır bu saç yüzün küçük çünkü çok hoş olur :yeah:

tatlımm saol yorumun için umarım dediğin gibi olur :blushing: :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: barrbie - Güzelliğine Düşkün
#1066551 Mermaid güzel bi model seçmişsin ama biraz daha doğal bi hava katarsan daha hoş olur bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1066556 zaten resmini göstersem bile kuaför birebir aynı yapmıyor hiçbir zaman :) birebir aynı olmaz ama bu tarz bişey istiyorum ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: timanitis - Güzelliğine Düşkün
#1067611 çok terliyorsanız yada düğününüzde yerinizde durmadan dans edeceğinizi biliyorsanız, dağınık model tavsiye etmem. Ayrıyetten ben saçımın bir yanında ufak bir tutam perçem bıraktırmıştım söndü gecenin ilerleyen saatlerinde :crybaby:
prova yaptırmanızı öneririm yine de çıkan saç süpriz olacak çünkü aynı modeli 2 defa birebir çıkartan kuaför sayısı çok az.
duvağın kolay takılıp çıkarılabilen bir model olması sizler için avantaj, belki ilerleyen saatlerde duvağı çıkartmak isteyebilirsiniz.
taze çiçek çok güzel duruyor ama kullanmak çok riskli sıcakta hemen solabilir ne kadar koruyucu sıkılsada :confused: ben kına gecemde kullanmıştım ve 3 saatte çürümüştü resmen :(
seçeceğiniz model saç renginizede uyum sağlamalı bazı modeller bazı renklerde(özelliklede tek renklerde) kendini belli etmiyor.
başka bişey kaldı mı ıhhh neyse aklıma gelirse yazarım. :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: vogue - Güzelliğine Düşkün
#1080271 Kızlaar gelin saçı için anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

Bağdat caddesi tarafları tercihimdir. Fotoğraf da koyabilirseniz şahane olur :banana:
Gönderen: ayten026 - Güzelliğine Düşkün
#1095756 Arkadaşlar Gelin Saçı gerçekten çok önemli bu mutlu anda herkesin gözü sizin üstünüzde ben eskişehir'deyim bu yaz benimde düğünüm olacak inş. Bir arkadaşım Beyaz Bayan Kuaföründe yaptırmıştı 150 Tl ye bu kuaföre giden var mı hiç nasıldır?
internet sitesi bu http://www.beyazbayankuaforu.com