Diziler, tiyatro, TV programları, sinema, beğendiğiniz şarkılar, konserler...
Gönderen: huzurprenses - Güzelliğine Düşkün
#893820 dünyanın en güzel kadını yok er kadın deişik güsel ama ben madonnayı beğeniyorum havasını dişlerini aralık oluşunu bnmde aralık daha aralık olmasını isterdim ay seviyorum napayım :toofunny: birde lara fabianın gözleri güsel kocaman böyle aslında penelope cruzda olablir kadında büyük göz güzel duruyor birde minik ağız..
Gönderen: Lydeamelie - BaKımLı
#928899 bence güzellik boyalı dudaklar, fondötene batırılmış suratlar, allığa bulanmış yanaklar değildir, makyaj olayını sevmiyorum hiç zaten. böyle en doğalından olacak yapıyorsa varla yok arasında olacak.
bir insanın göz kapağı pembe olabilir mi yahu? ya da turuncumsu bir surat çok garip geliyor bana :blushing:
kısacası bebeksi bir sexyliği olabilcek bir insan yavrusunun, hani sürdüğü kırmızı ruj değildir onu sexy yapacak detay (= saçını savuruşunda, yürüyüşünde olacak detaylar. bir defa bakışları anlam yüklü olacak böyle genetiğiyle oynanmış japon balığı gibi bakmayacak, yüzüne baktımı gönlünü yakmalı derler ya hatun dediğin öyle olacak işte :banana: :banana:
rachel hurd wood favorimdir bu konuda.(koku filminde kızıl saçlı beyaz tenli hali ve doğal olan kumral mavi gözlü halleri enfestir.
nil karaibrahimgilde enfestir bence.
scarlet zaten taş ötesi bence 100 kilo olsa da hayran hayran bakakalabilirim :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#934096 türkan şoray
gülşen bubikoğlu
angelina jolie
monica bellucci
keira knightley
natalie portman
kate moss
beren saat
blake lively
tabi ki marilyn monroe

bunlar benim aklıma gelenler
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#934331 liv tyler gibi bi gerçek var dünyada ...dünyanın en güzel kadınıdır bana göre...sıfıra yakın makyaj...bebek gibi...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eczsn - BaKımLı
#1015409 elizabeth taylor gençken de çirkinmiş yaşlanınca da bence hatta korkuçmuş ....
ben en cok vanessa hessleri beğeniyorummm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eczsn - BaKımLı
liffe yazdı:eczsn elızabeth taylor güzel kadındı gençken allah ıçın şımdı..sen neyını begenmedın menekşe gözlü dılberın?

ya ben pek esmerlerden kapkar kalın kaşardan kıvırcık kalın kara saçlardan hoşlanmıyorum galiba :toofunny:
ya görünce hatta şok oldum elizabeth taylor bu olamaz diye...
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1015861 ben de esmerlerı pek begenmem ama bu kadın beyaz tenlı menekşe gözlü devrının afetlerınden bırıydı bence..yaşlandıgında evet çok bozuldu kılo aldı falan ama çocukken ıdolümdü benım :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
#1026404 gia carangi gelmiş geçmiş en güzel kadın bence.diğer porselen anlamsız bebekler gibi değil,çok anlamlı bakışları ve derin bir güzelliği var.aşık olunası bir insanmış.hayat hikayesi de anlamlı zaten,tüm masumlar gibi erken ayrılmış dünyadan.
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
liffe yazdı:ben de esmerlerı pek begenmem ama bu kadın beyaz tenlı menekşe gözlü devrının afetlerınden bırıydı bence..yaşlandıgında evet çok bozuldu kılo aldı falan ama çocukken ıdolümdü benım :)

Elizabeth Taylor hayatının yirmi yıllık bir döneminde sağlık problemleriyle karşılaştı ve 100 kadar ameliyat oldu. Elbette bozulacak kadıncağız.
#1030098 Elizabeth Taylor hayatının yirmi yıllık bir döneminde sağlık problemleriyle karşılaştı ve 100 kadar ameliyat oldu. Elbette bozulacak kadıncağız. Bir insan zaten gençken güzeldir ayrıca, 80 yaşında hangimizde güzellik kalacak ki? :)

Elizabeth Taylor'a çirkin demekse... Bilemiyorum yani :laugh:

Resim
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1030112 Kım çırkın demış kı Elızabeth Taylor'a...bozuldu dedıgım şımdıkı yaşları degıl elbette...4o'lı yaşların sonunda aşırı kılo alıp o eskı güzellıgını kaybettı zaten..saglık problemlerı başlamadan önce yanı..senın de dedıgın gıbı son 2o senede 1oo tane amelıyat geçırmış..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
bayansimit yazdı:gia carangi gelmiş geçmiş en güzel kadın bence.diğer porselen anlamsız bebekler gibi değil,çok anlamlı bakışları ve derin bir güzelliği var.aşık olunası bir insanmış.hayat hikayesi de anlamlı zaten,tüm masumlar gibi erken ayrılmış dünyadan.

sana kesinlikle katılıyorum hatta bi fotosunu da koymalı...
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1030324 güzellik görecelidir :yeah:
bende gia denen bayanda bir güzellik göremedim şahsen hatta acayip sıradan bir yüz :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1030446 Kızlar gia carangi resimleri eklemişsiniz,ben de bir kaç tane ekleyim dedim.

gia stresli hayatından ötürü uyuşturucu kullanmaya başlamış ve herkesin peşinde koştuğu,tüm markaların yüzü yapmak istediği bir süper modelken uyuşturucu bağımlılığa yakalanması dolayısıyla gittikçe amiyane tabirle elden ayaktan düşmüş ve artık altın saçlı kızın saçları para etmemeye başlamıştır kendi tabiriyle. son fotoğrafı zaten kokain kullanımının en uçlarındayken ve yüzüne bakılmazken kendisini çok seven bir magazin fotoğrafçısının ona son bi jestidir mutlu olması için,işte vogue dersinin kapağı galiba.

sevgiyi aramış ama bulamamış,girdiği camia biliyosunuz kirli,paranın ve seksin iğrençleştirdiği bi camia. o yıllardaki kabarık saçlı,ev kızı tipli meslektaşlarının aksine aykırı tarzı ve kendine has duruşuyla ünlenmiş.estetiğine el değmemiş diğer ünlüler gibi,doğal çok güzel bir yüz.
Kullanıcı avatarı
#1030447 pardon son değil ilk fotoğrafı o uyuşturu kullanımıyla mesleğinden düştükten sonra çekilen fotoğraf. uyuşturucunun o kadar yıpratmasına ve yüzünde hiç makyaj olmamasına rağmen bence çok güzel,daha da önemlisi masum.
liffe yazdı:Kım çırkın demış kı Elızabeth Taylor'a...bozuldu dedıgım şımdıkı yaşları degıl elbette...4o'lı yaşların sonunda aşırı kılo alıp o eskı güzellıgını kaybettı zaten..saglık problemlerı başlamadan önce yanı..senın de dedıgın gıbı son 2o senede 1oo tane amelıyat geçırmış..

eczsn'in yazdığını alıntılayacakken seninkini alıntılamışım yanlışlıkla :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cmre - Güzelliğine Düşkün
bayansimit yazdı:Kızlar gia carangi resimleri eklemişsiniz,ben de bir kaç tane ekleyim dedim.

gia stresli hayatından ötürü uyuşturucu kullanmaya başlamış ve herkesin peşinde koştuğu,tüm markaların yüzü yapmak istediği bir süper modelken uyuşturucu bağımlılığa yakalanması dolayısıyla gittikçe amiyane tabirle elden ayaktan düşmüş ve artık altın saçlı kızın saçları para etmemeye başlamıştır kendi tabiriyle. son fotoğrafı zaten kokain kullanımının en uçlarındayken ve yüzüne bakılmazken kendisini çok seven bir magazin fotoğrafçısının ona son bi jestidir mutlu olması için,işte vogue dersinin kapağı galiba.

sevgiyi aramış ama bulamamış,girdiği camia biliyosunuz kirli,paranın ve seksin iğrençleştirdiği bi camia. o yıllardaki kabarık saçlı,ev kızı tipli meslektaşlarının aksine aykırı tarzı ve kendine has duruşuyla ünlenmiş.estetiğine el değmemiş diğer ünlüler gibi,doğal çok güzel bir yüz.

son hali bile çok güzelmiş gercekten
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#1040412 Hiç kimse bana Türkan Şoray'dan güzel gelmiyor
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#1087152 bence güzellik göreceli bi kavram olmakla birlikte sadece tek basına yeterli değil,ne kadar güzel olursa olsun bir kadın zerafeti yoksa o güzellik hiçbir şey değildir artı kadın kadın gibi olmalı erkek gibi konusan davranan bel altı konusan bir kadın ne kadar güzel olabilir ki..bir de güzelliği cok fazla kafasına takan ve ben güzelim havalarında olan kadınlar da bu kategoride bana göre... :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1087166 nehir :yeah: :yeah: :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1087249 Bu aralar tarzıyla,duruşuyla çok beğendiğim bir kadın vardı ama nedense bir türlü aklıma gelmiyor kimdi o..bi de bu aralar mary elizabeth winstead ı çok beğeniyorum,cidden çok güzel bi insan.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
maestro yazdı:liv tyler gibi bi gerçek var dünyada ...dünyanın en güzel kadınıdır bana göre...sıfıra yakın makyaj...bebek gibi...

kesinlikle katılıyorum Liv Tyler gerçekten gördüğüm en duru ve doğal güzelliklerden biri :) Birde 80 ve 90 ların modellerinden Linda evangelista :love10:
Gönderen: sinemaakadem - Güzelliğine Düşkün
#1099994 Diksiyon kursu arayanlar için kaçırılmayacak bir eğitim! Sinema Akademi’den erken kayıt fırsatı… Diksiyon Kursu’na hemen kaydınızı yaptırın, %50 indirimi kaçırmayın!
Diksiyon Kursu eğitimimizden en az 15 gün önce kaydınızı yaptırırsanız Türkiye’nin en iyi ve ünlü eğitmenlerinden yarı fiyatına ders alma şansı elde edersiniz.
Diksiyon Eğitiminin Vazgeçilmez Adresi!
Diksiyon kursu denince akla ilk gelen eğitim merkezlerinden olan Sinema Akademi işinin profesyonellerini yetiştiriyor. Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes diksiyon kursu kampanyasını kaçırmasın!
İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için Diksiyon Kursu fırsatından yararlanabilirsiniz.Diksiyon kursu fiyatları düşünüldüğünde Sinema Akademi bütçenizi rahatlatacak bir kampanya sunuyor. Ayrıca:

%100 Öğrenme Garantisi
Uluslararası Eğitim Standardı
Alanında Ün Yapmış Eğitmenler
Ders Telafi İmkanı
Uygulamalı Eğitim Programı
Katılım Sertifikası ile fark yaratıyor.
Diksiyon Kursu kampanyasından yararlanmak için hemen eğitim danışmanlarımızı arayın, kaydınızı yaptırın. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak, mesleğinizde fark edilmenize neden olacak bu eğitimi kaçırmayın…

Sinema Akademi olarak her biri alanında uzman sinema kursu eğitmenleri, akademisyenler, sanatçılar, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte kariyerine yön vermek isteyenlere eğitim vermek amacıyla kurulduk.

Sinema Akademi olarak Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktayız.

Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez! Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes Sinema Akademi diksiyon kursu kapısını çalmalı.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı ile profesyonel bir konuşmacı olmak isteyen herkes hayaline kavuşacak. Salonu avcunun içine almak isteyen konuşmacılar, derslerini dinletmek isteyen öğretmenler, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen satış ve pazarlamacılar için diksiyon kursları en yararlı çözüm olacak!
Neler Kazanacaksınız?-Diksiyon Kursu
Doğru ve kurallı konuşacaksınız.
Kendinizi rahatça ifade edeceksiniz.
Dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.
Konuşma bozukluklarınızı gidereceksiniz.
Topluluk önünde konuşabileceksiniz.
Kişileri ikna edebileceksiniz.
Kendinizi dinleteceksiniz.
Özgüveniniz artacak.

Resim

İletişim Bilgileri
Sinema Akademi – Genel Merkez

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakirköy – İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 532 30 40

Email: info@sinemaakademi.com.tr

Nerelerdeyiz: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit..

Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.sinemaakademi.com.tr/