Hobileriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meggie - Site Admin
#82390 Forum Kuralları:

1. Yalnızca bazı üyeler yeni başlık açabilmektedir. Başlık açma yetkisinde mesaj sayısı, üyelik süresi ve siteye giriş sayısı gibi faktörler etkilidir. Yeni başlık açmadan önce forumun üst sağ köşesinde bulunan ' Arama' bölümünden arama yapılmalıdır. Arama yapılmadan açılan ve forumda zaten var olan başlıklar silinecektir.

2. Forum bölümünde kişisel tartışmalara yer verilmez. Böyle tartışmalar olursa yorumlar silinir, tartismayi yasatan taraflar uyarilir.

3.Forum'da dini, siyasi içerikli yazlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar, aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

4. "Bu nasil olur?, Yardımmm" türünden yeterli bilgiyi vermeyen basliklar açılamaz.

5. Forum sahibinin herhangi bir sebeple uygun görmedigi mesajlar haber verilmeksizin silinir.

6. Bir kisiyi mesajlariyla rahatsız eden, aşırı alınganlık gösterip diğer üyelerin genel huzurunu kaçıranların tüm bilgileri haber verilmeksizin silinir.

7.Reklam amaçlı mesajlar silinecektir.
Gönderen: astrolog1 - Güzelliğine Düşkün
#1100103 Üçüncü çeyrekte ise yükselen burcu akrep olanlar ve akrep burcunun son günlerinde doğanlar olumsuz etkilendi. Bu süreçten akrep burcu olan ülkemiz Türkiye de olumsuz etkilendi maalesef. Hala daha yaşamakta olduğumuz dördüncü çeyrekte ise Satürn’ün tekrar Yay burcuna geçmesi ile olumsuz ibre döndü. Kasım ayının sonuna doğru ise Balık ve Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar ve yükseleni Yay ya da Balık burcu olanlar ise hayal ettikleri şeyleri gerçekleştirmede ya da gerçekleşmekte olan olayların çözülmesiyle zor zamanlar yaşadılar. Aslında bu enerjiler tüm burçları etkiledi ama bahsettiğimiz bu astroloji daha da çok etkilendiler diyebiliriz.

Bu iki gezegen 2016 yılında aynı kare açıyı, bir daha uzun bir süre gerçekleştirmemek üzere, 2 kez daha gerçekleştirecek. İlki 18 Haziran tarihinde Neptün’ün düz, Satürn’ün geri hareketinde gerçekleşecek. İkincisi ise 10 Eylül tarihinde bu sefer Satürn’ün düz, Neptün’ün ise geri hareketinde olacak.

2015 yılındaki açının aksine bu sefer gerçekleşen açılarda gezegenlerden birinin geri harekette olması, bu konularda olan hakimiyetimizi daha da zorlaştıracak. Bu bazen gerçekleşmekte olan hayallerin yıkılmasını, bazen de gerçek olduğu düşünülen şeylerin aslında bir hayal olduğunu gösterecek bizlere. Bu tarihlerde bu açılar daha önce belirttiğimiz gibi Türkiye’nin 10. evindeki Balık burcunda gerçekleşecek olduğundan yine Türkiye’yi yönetenlere dikkatinizi çekiyorum.

Burcu Akrep olan ve Akrep vurgusu haritasında fazla olan ülkemizde, 15 Haziran tarihinde ölümü simgeleyen Satürn‘ün yine ölümle ilişkilendirilen Akrep burcuna geri harekete geçmesi ile terör olayları yeniden yaşandı.

2015 Kasım ayının sonuna doğru Balık ve Yay burçlarının ekseninde Satürn ve Neptün’ün kare açısı gerçekleşti. Bu açı, gerçek ile hayalin arasındaki çizgiyi ayırt etmekte zorladı bizleri. Egoyu, iradeyi sağlam tutabilme, hayalleri gerçekleştirme, toplum içinde itibar kaybı gibi sıkıntılar yaşadık bazılarımız. Kontrol etme ile vazgeçme arasındaki sıkıntıları yaşadık. Bu etkiyi en çok yükselen Balık ve Yay burçları ya da Balık ve Yay burçlarının ilk günlerinde doğanlar hissetti.

2016’ya da benzer enerjiler ile girecek gibi görünüyoruz. Yine yıl başında ülkemiz açısından açılar gerilimli bir duruş sergiliyor. Bu gerilimin de Haziran sonuna kadar süreceğini söyleyebiliriz. Ancak Temmuz başına doğru ülkemiz iyi etkiler altına giriyor olacak. Bu olumlu enerjinin genele de hakim olacağını umuyorum. Ülkemizin yararına olacak bu enerji, 2016 Eylül ortalarına kadar sürecek.

Evet 2015 maalesef Türkiye açısından oldukça zor geçti. Ülke olarak Haziran ayında Merkür retrosunda bir seçime girdik. Anlaşma ve iletişimi simgeleyen Merkür’ün geri harekette ve zayıf olduğu bir süreçte seçime girildiğinden bu seçim sonucunda bir koalisyon oluşmadı.

Olumlu dönemlere bakalım bir de. 2015 Temmuz ayı özellikle Aslan burcunun son günlerinde doğanları ve yükselen burcu Aslan olanların çoğunu oldukça olumlu etkiledi. Temmuz ayından sonraki dönemde ise Jüpiter her ne kadar Başak burcunda tam olumlu potansiyelini gösteremese de, bu olumlu enerji yükselen Başakları ve Başak burçlarını etkisi altına aldı. Tabi şunu belirtmek gerekir ki saydığımız burç ve yükselen burçlara sahip olanlar, bu olumlu ve olumsuz etkilerden sahip oldukları haritaların detaylarına göre farklı alanlarda etkilendiler.

Evet 2015 yılı içinde güzel zamanları barındırsa da yakın geçmişte geride bıraktığımız birçok yıl gibi zor bir yıldı maalesef. Yılı dört çeyreğe bölerek özetleyecek olursak 2015 ilk iki çeyreğinden en kötü etkilenenler başta yükselen burcu Yay olan ya da Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar oldu.