Eviniz ile ilgili herşey, temizlik, dekorasyon, püf noktalar...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nagehananar - Güzelliğine Düşkün
#83333 Kızlar sürekli takip ettiğiniz dekorasyon dergileri varmı?ve en çok beğendikleriniz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: esramng - BaKımLı
#83421 sürekli takip etmiyorum ama arada bir home art alıyorum,diğerlerinden daha güzel bence.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: allure - Moderatör
#83526 Annem mimar. Genelde ofiste oluyor dergileri ama evde Masion Française oluyor bazen.. Şimdi de Home Art'a üye olduk... Ben de bakıyorum arada bir Maison Française'e :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zoix - Moderatör
#83677 evet yaa en başarılı dergiler maison francaise ve home art. ben 2 sene kadar marie claire maison'u takip ettim. şimdi gördükçe de evim dergisi alıyorum. zaten hep dekoratör olmak istemiştim :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kartanem - Moderatör
#84283 ben üniversitede dekorasyon ve mobilya okudum... tercih yanlışlığından dolayı bu bölümü kazandım sonrasında ise bir daha hazırlanmak istemedim ve bu bölümü okudum.dekoratör olarak mezun oldum.mimarlığa geçiş yapmadım çünkü çalışmak ve para kazanmak istedim.şimdi mesleğimi yapıyorum ve işimden çok memnunum... neyse asıl konuya döniiim uzattım... :? :!:
home art, maison francaise, bazende hause beautıful u takip ediyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lilium74 - Moderatör
#84301 ne güzel bende bu bölümü okumak isterdim çok severim dekorasyon işini yaratıcı fikirler bulurum hep çevremdekiler bişey alacakları zaman bana danışırlar keşke meslek olarak seçseydim ama artık çok geç..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: derinnnn - SüsLü
#84321 her zaman olmasada art decor ve maison francaise
Gönderen: bethoul - Güzelliğine Düşkün
#84506 her ay ne kadar dekorasyon dergisi warsa topluorm walla :D zaten içmimarlık okuorm bölüm hocaları zorunlu kılıolar..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oya1106 - BaKımLı
#84818 kızlar nereye yazacağımı bilemedim. forumumuzda evlilik hazırlıkları bölümü vardı..bulamıyorum, kaldırıldı mı acaba? :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ezgicanan - SüsLü
#85042 bende evim dergisi alıyorum. daha kullanılabilir mobilya ve dekorasyon örnekleri var. home art ve diğer dergilerde hep müze gibi yada beni delirticek kadar zevkli fakat PAHALI evler var. ruh sağlığım için artık evim dergisi alıyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kitimini - Güzelliğine Düşkün
#115036 ben lazım oldukça kafamda bi şeyler varsa home art,evim,maison française,elle decor,mari claire maison,ev bahçe dergilerini alırım bi kaç ay
karar verdikten sora da bi daha açmam kapaklarını çünkü aklım kalıyo.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: HEAVEN80 - BaKımLı
#131830 ben her ay maison française, evim ve home art dergilerini mutlaka alırım. Onun dışında sürekli değişmekle birlikte üç beş tane yabancı dergilerden utlaka alırım, işim gereği
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eleanor - Güzelliğine Düşkün
#189299 mesleğim gereği; inşaat, natura, turkuaz
Gönderen: MalahHaMaveT - Güzelliğine Düşkün
#196938 Evim dergisi benim çok hoşuma gidiyor.Türk insanına çok uygun bir dergi gibi geldi bana siz de bir bakın isterseniz.
Kullanıcı avatarı
nerin yazdı:Evim dergisi benim çok hoşuma gidiyor.Türk insanına çok uygun bir dergi gibi geldi bana siz de bir bakın isterseniz.

aaaaaaaa antalyalıııııııııııııııı :D nerin bi antalyalı gördüğüme çok memnun oldum gülce07 var birde senn haricinde 3 kişi olduk tabi başka varmı bilmiyorum :D
Kullanıcı avatarı
nerin yazdı:Ne sıcak karşılama çok sevindim valla .Antalya'dan az kişi olması garip di mi?

evet garip ama herkeste yaşadığı şehiri yazmadığı için bilemiyorum tabi başka varmı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mashi - BaKımLı
#250979 ben 1 senedir dekorasyon dergisi olarak evim'i alıyorum. ilerde lazım olur diye saklamıştım, ama maşallah dergiye doğru dürüst ihtiyaç kalmadan çoğu şeyi geze geze hallettim :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cimcime881 - Güzelliğine Düşkün
#510725 saydıkkarınızın dışında trends diye bi dergi daha var kızlar ama ingilizce bi dergi.. abi kardeş mimar olduğumuzdan bizde bolca mevcut oluyo hepsi :):)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkyellow - BaKımLı
#685532 Maison Française alıyorum ben de , bakıp bakıp iç çekiyorum valla o ne güzel evler ne güzel dekoratif fikirler. valla çok zengin olursam bir gün alıcam bir şato, her odasını ayrı ayrı dekore edicem ahdım var :)
Gönderen: aslihanavci - Güzelliğine Düşkün
#1100097 Evinizde Uçan Balon Yapma Yöntemi
Evde uçan balon yapımı oldukça basit bir işlemdir, tek yapmanız gereken aşağıdaki malzemeleri hazırlamak ve kısa süren bu işlemin keyfini çıkarmak.
İhtiyacınız olacak malzemeler:
4 adet plastik şişe
Sirke
3 yemek kaşığı soda
3 adet balon
Bir plastik şişenin üst kısmını kesin, sonra çıkarılmış parçanın boynuna balonu gerin. Bunu bir huni olarak kullanarak balonun içine bir çorba kaşığı kabartma tozu serpin. Dikkatle kaldırın ve diğer balonlarla da aynı şeyi yapın.
Pahalı parti malzemeleri almaktansa kendi balonunuzu kendiniz hazırlayabilirsiniz. Kalan şişelere biraz sirke koyun ve birkaç damla gıda boyası ekleyin.
Şimdi, balonları şişelerin boynunun her tarafına dikkatli bir şekilde uzatın ve içindeki kabartma tozunu dökmemeye özen gösterin.
Bu işlemden sonra kalpli balon modellerini ellerinizle kaldırın, böylece kabartma tozu sirkeye düşer. Soda sirke ile reaksiyona girer ve balonlar kendiliğinden şişer.
Birbirinden renkli balonlardan sipariş vermek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz;