Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: larinia - KoKoŞ
#949678 zencefilkız ben de onu düşünodum seneler önce görmüştüm bn lip fusion ın ürünlerini boynerde ama hala satılıyor mu bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
eva521 yazdı:ben lipojeni hiç bi yerde bulamıyorum nerden bulabilirim acaba????????? :dontknow:
eczanelerde de yok :dontknow:

ankaradaki çoğu eczanede var :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
eva521 yazdı:ben lipojeni hiç bi yerde bulamıyorum nerden bulabilirim acaba????????? :dontknow:
eczanelerde de yok :dontknow:

ne işe yarıyor o
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eva521 - SüsLü
#980393 ankarada değilim malesef canım mersindeyim ve burda hiç bir eczanede bulamadım :(
hazaalcım dudak dolgunlaştırıcı bi ürün lipojen. bende kullanıp nasıl bi etki ediceğini merak ediyorum açıkçası :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: november07 - Güzelliğine Düşkün
#991288 dudak dolgunlaştırıcıların içinde Camphor denen bir madde olunca tüm kılcal damarlarının karıncalanıp dudakların şişip renginin pembemsi olmasını sağlıyormuş...mesela Blistex'in dudak kremlerinde var,ama az miktarda...ama bu madde sağlıklı değilmiş,çünkü kılcal damarları bir süre sonra hassaslaştırabiliyormuş...yine de bu konuda ben Fusion Beauty'nin dolgunlaştırıcısının çok iyi olduğunu duymuştum...hatta manken Şenay Akay bu markanın dudak rengi olan tonunun müdavimiymiş... hiç bir esetik yokmuş dudağında,herşeyi bu ürüne borçluymuş falan filan :shh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
november07 yazdı:dudak dolgunlaştırıcıların içinde Camphor denen bir madde olunca tüm kılcal damarlarının karıncalanıp dudakların şişip renginin pembemsi olmasını sağlıyormuş...mesela Blistex'in dudak kremlerinde var,ama az miktarda...ama bu madde sağlıklı değilmiş,çünkü kılcal damarları bir süre sonra hassaslaştırabiliyormuş...yine de bu konuda ben Fusion Beauty'nin dolgunlaştırıcısının çok iyi olduğunu duymuştum...hatta manken Şenay Akay bu markanın dudak rengi olan tonunun müdavimiymiş... hiç bir esetik yokmuş dudağında,herşeyi bu ürüne borçluymuş falan filan :shh:

bu ürünü nerde bulcam peki :dontknow:
Gönderen: leones - Güzelliğine Düşkün
#1100073 Shiseido'nun nefesi, 1990 sonrası doğan Y neslinin güzellik sınırlarını genişletmesine olanak tanıyor ve bunu yaparken cildin parlaklığını kaybederek dengesizleşip zayıflamasına izin vermiyor. Cilt yepyeni bir baharla tanışıyor; shiseido Ibuki yeni cilt bakım serisinde hayat buluyor. Soluk, mat ve donuk bir ciltten şikayet ediyorsanız, üstelik henüz bunların gerçeklemesi için yaşınız çok gençse Ibuki tam size göre!

Genel anlamda yorumlayacak olursam bu ürünün daha çok yağlı ve karma ciltlere uyacağını söyleyebilirim. Paraben içermiyor ve yağsız bir nemlendirici. Ben genelde gündüz losyonlarının deneme boylarını gün içinde kullandığım için bunu gece uyguluyorum. Hemen emiliyor. Mat bir parlaklık bırakıyor. Yani cildiniz dokunduğunuzda biraz kuru ve mat gibi, fakat baktığınızda özellikle makyaj ile ışık vuran bölgelerde hafif bir parlaklık görüyorsunuz. Öyle yağlı yağlı bir görüntü vermiyor.

Shiseido Ibuki Purifying Cleanser, kolay ve hızlı şekilde köpürür; cildin nemini kurutmadan ciltteki fazla sebum fazlasını ve pürüzleri yok eder. Özellikle normal ve normalden yağlıya dönük genç ciltler için uygundur.