Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#987182 ama tam yaşında ve dozunda yaptırdı çok güzel oldu bence bayıldım ben :love10:
Gönderen: aslan78 - BaKımLı
#987287 aynı şekilde persofone bende bayıldım sertap'ın yeni haline. :love10: doktor'u kimse artık iyi iş çıkarmış doğrusu.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelito84 - BaKımLı
#989035 burun estetıgı ıle ılgılı yardımcı olabılırım kızlar bende bu amelıyatı gecırmıs bırı olarak:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#989042 sertab erenerin yen haline ben de bayıldım, hatta 10 üzerinden 9,5 verebilirim :laugh:

ayrıca sarı saçları da harika oldu, canlandırdı yüzünü. ve de nasıl olduysa yaşını filan büyük göstermedi.. daha önceden sarışın olmalıymış dedirtti bana :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hotchocolate - Güzelliğine Düşkün
#989064 ben de sürekli "bu sertab bi güzelleşti,kilo mu aldı da yüzü gözü accık doldu"diyodum.botox demekki.ama çok iyi olmuş kesinlikle..
bi de bence estetik operasyonda bi kere yapıp kurtulmak zor. mesela benim arkadaşım burnunu yaptırdı ama bi sene sonra çökme oldu burnunda,yeniden operasyon geçirdi. dudakları da çok inceydi doldurdu fln..bi başlayınca istese de istemese de devamı geliyo galiba ;)
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#992838 bence hıç güzel olmadı ben begenemedım sertabı..başlarda güzel gelıyodu ama çok yapay gelıyo şımdı..şışmış bı surat sankı ıkı tane yüz var ortada..gözler daha yaşlı yanaklar daha genç durunca sırıtıyo halıyle..bu tür uygulamalar ancak gözlerı yaşlanmamış ınsanlara gder..dceksınız kı var mı öylelerı..valla var..bızım komşumuz kadın 81 yaşında..gözlerı en fazla 55 6o maşallah..herkes aynı büyümedıgı gıbı yaşlanmıyo da..
#1008740 estetık degılde daha çok burun kemıgındekı egıklıgı gıderebılecek tanıdıgınız ıyı bı doktor var mı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: agapi - Güzelliğine Düşkün
#1023167 Ben kücükken burnumun üzerine düsmüsüm ve kücükken gayet begendigim burnum su an egri.son zamanlarda iyice gözüme batmaya basladı.dogal durdugu sürece estetige karsı değilim ama estetik olucam diye de bir ebru sallı olmak istemiyorum :pisik: bir de cökme diyorsunuz,nazal valf denen -okuduklarıma göre-ameliyat sonrası baska problemler ortaya cıkıyor ve ikinci ücüncü müdaheleyi gerektiriyor bundan korkuyorum.blake lively'i bilirsiniz onunki gibi ufak bi değişiklik istiorum eğrilik problemi düzelince fazla bir düzeltmeye gerek kalacagını da sanmıyorum.sanırım işin sırrı işin ehli bir doktor bulmakta.fikir verirseniz sevinirim arkadaslar :)
#1023315 bende de kemık var tam karar verdım amelıyat olucam araştırdım bayagı ışın kompetanı falan dedıler bı arkadaş benım amelıyat olcagım doktora çoktan burnunu yaptırmış hem kemık hem de estetık..ama daha öncesınde başka bı doktor el attıgı ıçın olaya sonrakı pek başarılı olamamış ve dedıgın gıbı düştü burnu..egıklıkte ışte kemıkte ehıl ama estetık çok farklı bışey..aynı duruma düşmemek ıçın cesaret edemıyorum ama bılıyorum kı performansımı bayagı bı etkılıyo..bışey yapılması lazım acıl ama kıme ve ne zaman onu ışte ben bıle :dontknow:
Agapı sen nerde oturuyosun bu arada canım?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: agapi - Güzelliğine Düşkün
#1023384 Normalde İstanbul'da ama bir seneliğine iş icin Ankara'ya tasındım.Acaba benim sorunum deviasyon ameliyatıyla gecer mi onu merak ediyorum.Annem benim uzun seneler KBB'da hemsirelik yaptı kendi servisinde kemik ameliyatı oldu ama o istemiyor kemik,deviasyon ameliyatları bosaymıs yeniden olusuyormus.Yani nasıl görünecegini bilsem annemin servisindeki doktorlar da yapar belki :dontknow:
hala ordalarsa tabi :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Kordelya - BaKımLı
#1023637 Bi öğretmen arkadaşım dudaklarına enjeksiyon yaptırdı.Ördek gibi olmadı dozunda ama konusurken gözlerim hep dudaklarına takılıyor yapay duruyor. ://
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
#1026390 Kızlar ya ankarada kötü bir burnu adam edecek kadar usta bir estetik cerrah bilmiyor musunuz?aylardır araştırıyorum hala sonuç alamadım,içime yatan biri bulamadım :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#1026579 hakkı yücel demir'i burun estetiğinde başarılı buluyorlar, kendisine başka bir yer için muayene olmuştum yaşı genç ama gayet başarılı, gayet ilgili bir doktor. medicanada kendisi
Kullanıcı avatarı
melonmelon yazdı:hakkı yücel demir'i burun estetiğinde başarılı buluyorlar, kendisine başka bir yer için muayene olmuştum yaşı genç ama gayet başarılı, gayet ilgili bir doktor. medicanada kendisi

ameliyat ettiği hiç bir burnu gördün mü melon sen?
Kullanıcı avatarı
#1027438 Sadece ameliyatlarını mı medicanada yapıyor yoksa hep mi orada çalışıyor,yani orayı mı arıcam randevu için acaba?
Kullanıcı avatarı
melonmelon yazdı:kartvizitini almıştım, özelden telini yazıyorum.

özel mesaj yazdıysan gelmedi melonmelon :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#1027943 ben de isitiyorum dudaklarıma hafif bi müdahele , ama çok çok az olması lazım . o yüzden tereddütüm var hep . 30 yaşıma girince yaptırıcam sanırım . 3 sene içinde fikrim değişir mi bilmiyorum ama 5 senedir istediğime göre değişmez :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#1036353 bugun tv de ızledım de, bi doktor kadını ıkı kez ust uste estetik amelıyat ettıgı ıcın kadın vefat etmıs. arada 15 gunluk dınlenme suresı varmıs ama doktor gerek yok demıs ve kadın kaldıramamıs ıkı amelıyatı :( üstelikte yüzüden sanırım sadece. çok dıkkatlı olmak lazım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1036451 off çok fena :confused: bariz doktor hatası :(
valla kendi adıma konuşayım sırf daha güzel olsun diye bile bile ameliyat masasına yatmam sonuçta her ameliyatta risk vardır tabiki tercih meselesi isteyen yaptırır asla buna bir lafım yok ki günümüzde estetiksiz insan az kaldı artık ama ben korkarım ameliyattan hastaneden anesteziden sağlıkiçin gerekliyse tamam ama sırf keyfi güzellik için yok kalsın almayım:yeah: ;) belki 45 yaşından sonra sertab erener gibi hafif kırışık müdahalesi yaptırırırım :laugh: burnumdaki nefes problemi içinde doktor onaylı bir süre daha vaktim var işin içine sadece sağlık kısmını karıştırıcam estetik yine yaptırmam kısaca yaşasın heryerim doğal diyebilirim :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#1036463 bazı ınsanlar bu konuda cok takıntılı oluyor ama yanı yaptırmasalar daha kötü hissediyorlar. yıne de abartmamak lazım bence, şahsen bende cok korkarım, burnumu begenmıyorum ama yaptırır mıyım ilerde hıc bılmıyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ARIZAA - Güzelliğine Düşkün
#1041205 Ben de göğüslerimin biraz daha büyük olmasını isterim şahsen,araştırıyorum bazen düşünüyorum sonra vazgeçiyorum falan.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#1060594 Ben burnumu yaptırdım :D Nefes problemim vardı aml. önerdiler bende hepsini bir arada çıkardım :) Sonuç olarak çok memnunum şu an 8. günümdeyim Doç. Dr. Fatih Peker ' e yaptırdım.. Morarma, şişlik sadece 2 gün filan sürdü sonrasında hızla iyileşme.. Aml. ve sonrası hic bir ağrı sızı çekmedim.. Benim icin işin zor kısmı ameliyata karar vermek ve ameliyat gününü beklemekti :) Şu an halimden son derece memnunum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ipekbocegi - SüsLü
#1060596 geçmiş olsun canım. Sonraki halini merakla bekliyoruz o zaman. Önceki halini biliyoruz zaten ;) Açıkçası neresine ne yaptırdın anlamadım yani hiç bir sorun yok gibiydi de :blushing: ama sen beğendiysen güzel olmuştur kesin. :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1060598 :)) iltifatın için çok teşekkür ederim!! önden pek sorun yoktu da tam yandan kemerli bir burnum oldugu bariz belli oluyordu :) dün alçımı cıkarttık şu an bantlı salı günü tamamen kurtulmuş olacağım :) Simdilik seklinden çok memnunum :)
Kullanıcı avatarı
ChunLi yazdı::)) iltifatın için çok teşekkür ederim!! önden pek sorun yoktu da tam yandan kemerli bir burnum oldugu bariz belli oluyordu :) dün alçımı cıkarttık şu an bantlı salı günü tamamen kurtulmuş olacağım :) Simdilik seklinden çok memnunum :)

senin adına çok sevindim chunli,ben de ameliyat olacağım ama iyi bir doktor bulamadım hala. hiçbirine güvenemiyorum.bu arada çok şanslı olduğunu bil,bu ameliyattan sonra çoğu kişi memnun kalmaz :) bu arada doktor ameliyat için yüksek bir meblağ mı istedi?
#1065102 ben de karar veremedım bırtürlü..kemık var nefes alamıyorum :( çok randıman alınamadıgını duydum tekrarlıyomuş bazılarının söyledıgıne göre :confused: bu amelıyatta yaş sınırı var mı bu arada chunlı ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amadeus - BaKımLı
#1065165 Chunli.:....çok doğal olmuşş.
Ne kadar şanslısın ki iyileşme sürecini çok hafif atlatmışsın.
Ben de bazen düşünürüm burun estetiğini....cesaret lazım...bir de usta ellere teslim olmak lazımm.
Bursada bildiğiniz,duyduğunuz bu alanda başarılı doktor var mı önerebileceğiniz??
Kullanıcı avatarı
#1065262 kızlar benim nefes sorunum vardı üstüne alerjik olduğum için hiç nefes alamaz oldum.. Hem tedavi amaclı hemde estetik amaclı bir operasyon oldu.. Şu an nefes bakımından çok rahatım gayet sorunsuz alabiliyorum.. Burnumda hala ödem olduğu için ön prfoilden biraz yamukluk var ancak bu gecici bir durum oldugu icin kafama takmıyorum.. :) Burun estetiğinde fiyatlar 4500 TL den başlıyor 17binlere kadar varıyor.. İyi bir doktor ve iyi bir ekip bulmak hayli zorlu bir süreç ama ben oldum kurtuldum çok şükür :) Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim! :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: littlelover - Güzelliğine Düşkün
#1069004 kızlar göğüslerimden çok şikayetçiyim çok küçükler kafama koydum şu estetik işini de acaba aranızda yaptıran var mı doğal görünüm konusunda çok tereddütlüyüm bir de avrupa yakasında önerebileceğiniz iyi bir uzman var mı acaba? :(
Gönderen: mgndz90 - Güzelliğine Düşkün
#1094167 Arkadaşlar merhabaa ben burun ameliyatı olmak istiyodm da forumlardan falan baya bi araştırdım. bi de arkadaşlarıma söylemek istemiyodum ama yüzüm şişer mi diye merak ediyodm işte çok uzun sürmüyomuş şişlik. ben de Cem payaslı ismini çok duydum araştırdım ve randevu aldım. ameliyat olcam :)

size de sormak istedim daha önce aranzda cem payaslı ya ameliyat olan varmı acaba?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lastel - BaKımLı
#1099017 Kızlar merhaba :) ben İzmir'de yaşıyorum, senelerdir burun ameliyatı olmayı dusunuyordum, çok da doktor araştırdım ama burda guvenilecek birini bulamadım. kötu bi burun sonrası revizyon çilesi hem maddi hem manevi anlamda insanı yıkıyor :( İstanbul'da Muhammet Dilber var bilenler vardır, kendisini ikna ettim İzmir'e gelecek 3 hasta olursa :) biz şu an 2 kişiyiz, İzmir'de olup burun ameliyatı olmak isteyenler bana ulaşabilir :)