Kullanıcı avatarı
Gönderen: sarilaci - SüsLü
#692066 bugüne kadar yumoş ve vernel kullandım,geçenlerde bingonunkini aldım ve inanılmaz memnun kaldım kokusu uzun süre kalıyo :love10: bundan sonra kesinlikle bingonun yumuşatıcısını kullanıcam :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bashkaa35 - Güzelliğine Düşkün
#880182 yumoşun mor olanını kullanıyordum sonra bingo softun beyazını denedimm kırmızısı ve beyazını çok beğeniyorumm :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hypnosee - Güzelliğine Düşkün
#903727 merhaba arkadaşlar..
Şu sıralar reklamları dönen bingo soft extra yumuşatıcıdan kullanan ve extra olmayan klasik bingo soft yumuşatıcıdan kullanan arkadaşlar varsa arasındaki farkı yazabilirmi? extralar dahamı iyi gercekten? ben yumoş extra kullanıyorum memnunum... ama bittiğinde bingo softun beyazını üzerinde sensitive yazanını almak istiyorum extra mı alsamm normalmi alsam bilemedim... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hypnosee - Güzelliğine Düşkün
sarilaci yazdı:bugüne kadar yumoş ve vernel kullandım,geçenlerde bingonunkini aldım ve inanılmaz memnun kaldım kokusu uzun süre kalıyo :love10: bundan sonra kesinlikle bingonun yumuşatıcısını kullanıcam :yeah:

sarilaci; bingonun konsantresinimi kullandın? normal konsantre olmayan mı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#908027 bingoyu merak ettim şimdi. gerçi ben çok fazla kokmasından hoşlanmıyorum çamaşıların ama çarşafların falan kokması çok hoşuma gidiyor :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: happysky - KoKoŞ
#908183 kızlar dun yumosun portakal çiçekli beyaz ambalajlı yumusatcısını aldım fena diil ama mavının yerı hep ayrı bende :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Attractivee - SüsLü
#908193 vernelleyin yumuşacık olsun vernelleyin mis gibi koksunnnnnnn :) tamam reklam arası bitti hanımlar :laugh: :laugh: en sevdiğim ve kaliteli yumuşatıcı vernelin bütün çeşitleri :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: esmeralda26 - Güzelliğine Düşkün
#917237 ben artık normal yumuşatıcı kullanmıyorum konsantre olanlara geçtim hem çok ekonomik hemde inanılmaz kokuyor zararlı olmucağını bilsem kendimi de yıkıycam :laugh: :laugh:
yumoş ekstra mavi ye aşığım resmen birde vernel max aroma trephy aldım oda güzel ama yumoşu tek geçiyorum özellikle havluları yumuşacık yapıyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pembeprenses - SüsLü
#918503 şuanda vernel kullanıyorum kızlar biter bitmez aklımda, yumoş extra çiçek bahçesi almak var ve dolabımada yumoş çiçek bahçesi spreyinden :love10: sıkmayı düşünüyorum :love10:
bu yumoş extra kullanılarak yıkanmış çamaşırlara veya elbise dolabına aynı kokuya sahip yumoş sprey sıkarak kullanan var mı aranızda sonucu çok merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bonbonchekry - Güzelliğine Düşkün
#1069825 Yumoş konsantre creation serisi mükemmel ve kalıcı.Kurutma makinesinden çıkınca bile çok güzel kokusu kalıyor sonradan tuhaf bir koku bırakmıyor işlerini iyi yapıyorlar. :love10:
Gönderen: deryasahin - Güzelliğine Düşkün
#1099799 Green Clean çamaşır yumuşatıcısı kullanıyorum ben ve oldukça memnunum. Benim gibi bitkisel hammadde takıntınız varsa hele deneyebilirsiniz :)