Gönderen: AYSHE1990 - Güzelliğine Düşkün
freemary yazdı:ayshe canım benim istanbulda mısın nerde oturuyorsun doktor tavsiyesi yapabilirim istersen kendi doktorumu harika bi doktor çok güzel ilgileniyor üstüne iyi doktor tanımam herkez çok memnun güleryüzlü konuşkan ilgili sen hiç birşey düşünmüyorsun herşeyinle ilgileniyor zaten tepeden tırnağa.
canım normal görünüyor şu anda doktorum hayırlısı de diyor son anda sezeryana almak zorunda kaldığımız oluyor diyor ben normal istiyorum inşallah hatırlısıyla normal olur :pray:
zaman geçmiyor gibi oluyor son haftalar gelmeyecek gibi oluyor ama inan çok çabuk geçiyor zaman daha dün gibi eşime müjdeli haberi verdiğim şimdi doğumu bekliyorum :love10:
Allah zamanını su gibi geçirip kızına kavuşmanı nasip etsin hayırlısıyla canııım :love10:

istanbuldayım canım doktorum kartalda avicanne umut hastanesi ama tuzlada oturuyoruz cok sevinirim canım hangi hastanede doktorun cuma günü kontrole gittim kızım biraz küçük kalmış cok üzüldüm balık yagı hapı ile elevit aldım onları kullnıyorum azcık karnım var hamile oldugum hala belli olmuyor doktor fazla gezme yat dinlen dediye iç yat artık napım .ay su zmanla basım dertte gecmiyor durdu sanki bende normal istiyorum in normal olur dogmun:9 bütün hamile arkadaslara dua ediyorum güzeldileklerin için cok tsk ederim inş bebegin ve sen cok saglıklı olursunuz canım
gamzesu yazdı:nurcum hayırlı olsun bebeğin, Allah analı babalı büyütsün inşallah.. bebeğin kızmı? adını ne koydunuz? :)
freemary ve ayshe sizlerde sağ salim alırsınız inşallah bebeklerinizi kucağınıza..
bende ağustosta 4yıllık evli olcam ama hala bebek isteğim yok çok seviyorum bebekleri ama kendimi hazır hissedemiyorum, çok büyük sorumluluk.
insanlar üzerime gelmeye başladılar herkes çocuğumun olmadığını düşünüyor. daha yaşım 24 eşim 28 erken değilmi yaaa...

tsk ederim inş amincanım hazır olmayı beklersen cok uzun zaman bekleyebilirisn ben 20 yasındayım 2010 kasımda evlendim ocakta hamileydim:) eger iki tarafta istiyorsa bence cok güzel bi duygu zaten hamile oldugunu ögrendiginde dünyanın en mutlu insanı oluyor insan ve kendini hazır hissediyor.bu arada insanların söylediginede fazla takılma
boşverr hersey gönlünce olsun
Kullanıcı avatarı
Gönderen: freemary - Güzelliğine Düşkün
#981770 Ayshe canım benim ben eyüpte oturuyorum doktorum özel gaziosmanpaşa hastanesinde gülcan albayrak,sana uzak kalıyor sık sık geleceğin zamanları ve doğumda hemen yetişmen gerektiğini düşünürsek uygun olmuyor :dontknow: ama ben de doktor bitmez :laugh: ablam pendik bölge de doğum yaptı nisan da çok güzel tertipli temiz bi hastane anadolu yakasında oturuyor olsaydım bölgeye giderdim,doktoru da Oya Baran dı ablam çok memnundu doktorundan ilgilenmesi falan güzel diyordu doğumdan sonra hemşireler doktoru sık sık geliyorlar ilgileniyorlar bence şimdi ki doktorundan memnun değilsen git oraya bir kez olsun bak derim şansını dene ama bence memnun kalırsın avrupa yakasında olsaydın canım şiddetle kendi doktorumu tavsiye ederdim amaaaa oya baran da hakikaten iyi bi doktor güzelim hadi Allah yardımcın olsun :kiss:
canım merak etme iyi bak kendine iyi beslen yatarken hep sol yanına yatmaya çalış sırt üstü yatma eğer uyandığında sırt üstü buluyorsan kendini yastığını yükselt çünkü sırt üstü bebeğe kan akışı azalır sol yanına yattığında bebeğine daha çok kan akışı olur daha çok beslenir buda doktorumun bana söylediği bilgi :laugh:
ben de en son 37 haftalık gittim kızım 36 haftalık ölçülerindeydi ben endişe ettim ama doktorum endişe edecek birşey olmadığını söyledi rahat ol yani canım beniim olabiliyormuş eşim şimdi bana şart koydu iki günde bir litre süt içiriyor akşamları yatmadan yoğurt yediriyor yumurtamı balımı eksik etmiyorum et balık sık sık yemeye çalışıyorum canım bak uygula bunları kiloyu düşünme be tatlım yeter ki kızın sağlıklı olsun sonra verirsin inşallah kafaya takılacak şey değil boşveeeer :yeah:
evet hakikaten zaman geçmiyor sıcaklarda hamilelik çok zooooor ben en fazla 15 gün daha çekicem Allah sana sabırlık versin güzelim zaman su gibi geçsin de prensesine kavuş hayırlısıyla benim sancılarım başlamış dün nst ye girdim orada çıktı Allah sana bana tüm hamile bayanlara hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin canıım :huggs:
buarada senin tahmini doğum tarihin ne canım kızın döndü mü aşağı benim cadı erken dönmüştü nasıl hareketleri hissediyor musun yaramaz mı kızın çok oynuyor mu :laugh:
Kullanıcı avatarı
#981782 gamzesu canım etrafı dinleme kendin için karar ver ama artık karar ver bak zaman geçiyoooor çocuğunun gençliğini düşün aranızda fazla yaş olmasın arkadaş gibi olursunuz genç yaşta anne olunca,şiddetle tavsiye ediyorum anne olmayı canııım çok çok çok güzel bir duyguuuu evliliğinizi taçlandırın emin ol mutluluğunuza mutluluk eklenecek ayy bak tarif edemiyorum harika bi duygu canııım Allah hayırlısıyla sana da en kısa zaman da tattırsın bu duyguyu :love10:
sumuzdas canım benim doğru diyorsun normal kilonda olmak bile yeterli ama ben normal kilomun 6kilo üstünde hamile kalmıştım evlendim 4ayda 6kilo aldım :laugh:
doğum yapınca 16 kilo vermem gerekiyor 10hamilelik 6 öncesi :laugh:
#982899 freemary uzakmış canım bana ya keske karsıda olsaydım oraya gidene kadar yolda dogurmuş ıolurum:) bugunde pendik bölge hastanesine gidicem inş memnun kalır8ım hergün yarın litre süt içiyorum kase yogurt yiyorum vitaminleride düzenli almaya basladım inş saglıklı olur ben tombiş tombiş olsun istiyorum arkadasım dogum yaptı bebişi 4 kg dogdu (maşallah) canım benim daha belli degil ekimin 15i falan tahmini daha cok var nasıl sabredicem bilmiyorum.cok hareketli gecen hafta ilk tekmesini attı o günden beri hiç durmuıyor tekme atıyor kıpırdıyor cok harek etli özellikle esim elleyince daha cok tekme atıyor :)cok heycan verici yaramaz olcak galiba cadı cok heycanlıyım ama senin adına cok seviniyorum son 15 saymaya baslamışsındaır alllahım banada nasip etsin hayırlısı olsun canım kolay olsun dogumun inş
Kullanıcı avatarı
#983217 sorma canım tekmeleri hissetmek acayip heyecan verici biz de eşimle oynardık kızımızla topuğunu dirseğini çıkarırdıdokunurduk hemen çekerdi çok huylu büyüdükçe poposunu dayıyor karnımın bir tarafına elliyoruz dönüyor tekrar elliyoruz bir daha dönüyor çok huylu çoook :love10:
ablam da bana bölgeye gel diyor ben de sen gibi oraya gelene kadar doğururum diyorum hele trafik olursa tamam :laugh:
kendine iyi bak canııım inşallah istediğin gibi olur ama tombiş bebişide doğurmak zor be canım normal olarak Allah kolaylığını verir gerçi amaaa sağlıklı olsun da zayıf olsada tombik yaparız biz kızlarımızı iyi bakarız :laugh: :laugh:
sağol canım benim amin inşallah Allah sana da hayırlı doğum nasip etsin zaman su gibi geçsin de kızına kavuş hayırlısıyla :love10: ben de bugün oldu artık doktora gidicem kesin herşey doğumun ne zaman olacağı belli olur bakalım haber ederim.
bugün bölgeye gidicem demişsin canım nasıl memnun kaldın mı?
#985124 freemary canım
normal kiloda olanını dogralımda nasıl olşa tombiş tombiş yaparıs biz bebişlerimizi zor valla korkuyorum doguramam :):) amin inş en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize kontrole gittim kilo almış 650 gram olmuş:9 cok sevindim bölge hastanesinede gittim ama iyi gibiydi kadının biriyle konuştu ordanda vazgectim cok kararsızım dogum ne zaman*
Kullanıcı avatarı
#985303 aaa hayırdır canım neden vazgeçtin birşey mi duydun? ben pazartesi gittim sancım çıkmadı nst de eve geldim,dün gittim yine sancım çıkmadı yani çıkıyor ama az doğum için yeterli değil kızımın kalp atışları yavaşlamış çıktı günüm geçtiği için serum takıldı hemen kızım düzeldi Allah a şükür yine eve geldik yarın tekrar gideceğim nst ye gireceğim bakalım ne çıkacak sancılarım gelmezse yine en son salı günü dedi yatışım olacak suni sancıyla olacak doğumum dua et canım kendiliğinden başlasın doğumum inşallah :pray:
maşallah kuzucuğuna sağlıklı olur inşallah hayırlısıyla sen de alırsın kucağına günler son zamanlarda geçmiyor hele de ben gibi 40haftayı geçip böyle beklemede olursan hiç hiç geçmiyor :(
hastane işini ne yaptın canım bulabildin mi içine sinen hastaneyi doktoru çok önemli hastane walla
#986410 [quote="freemary"]aaa hayırdır canım neden vazgeçtin birşey mi duydun? ben pazartesi gittim sancım çıkmadı nst de eve geldim,dün gittim yine sancım çıkmadı yani çıkıyor ama az doğum için yeterli değil kızımın kalp atışları yavaşlamış çıktı günüm geçtiği için serum takıldı hemen kızım düzeldi Allah a şükür yine eve geldik yarın tekrar gideceğim nst ye gireceğim bakalım ne çıkacak sancılarım gelmezse yine en son salı günü dedi yatışım olacak suni sancıyla olacak doğumum dua et canım kendiliğinden başlasın doğumum inşallah :pray:
maşallah kuzucuğuna sağlıklı olur inşallah hayırlısıyla sen de alırsın kucağına günler son zamanlarda geçmiyor hele de ben gibi 40haftayı geçip böyle beklemede olursan hiç hiç geçmiyor :(

hastane işini ne yaptın canım bulabildin mi içine sinen hastaneyi doktoru çok önemli hastane walla[/quot
sorma canım carsaflar falan kanlıydı dedi banyoların kötülügüne bahsetti moralim bozuldu vazgectim cok üüzldüm ya inş kendiliginden baslar dogumun dualarım hep seninle allah ikinizde kurtarsın inşş saglıklı olun zaman durdu sanki hiç gecmiyo catlıcam meraktan zaman gelsin istiyorum suanda dogum pozisyonundaymış inş dönmez canım prensesini cok merak ettim:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: serendnz - Güzelliğine Düşkün
#1100084 gebelikte alınan kilolar tüm kadınların baş belası.

Ancak alınan kilolardan çok oluşan çatlaklarda çok önemli vücudun güzel görünebilmesi için. Benim tavsiyem mutlaka gebelikte iyi bir çatlak kremi kullanmak. Ve bunun mutlaka dermokozmetik bir marka olması gerekiyor. https://www.dermokozmetika.com.tr/mustela-catlak-kremi ürünlerine göz atmanızı öneririm