Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: LPGLiFeRRaRi - Güzelliğine Düşkün
#1097019 bence hücre yenileyici herşey kıl köklerini besliyor kılları besleyen kan dolaşımı olduğundna ötürü bu tarz hücre yenilemeler deri altındaki kan dolşamını harakete geçirip cildin kolajan ve diğer yarralı şeyleri üretmesini sağlıyor cilt kendini toparlıyor ama aynı zamanda kan dolaşımı kıl kökünüde besliyor açıkçası bu dermarolleri erkeklerin saçları için kullandığı bilimsel araştırmalar okudum o yüzden sorayım dedim benimde yüzümde kıllanmalarım var o yüzden bu konuya takığım biraz :) gelişmelerini takip edicem cilt leken sivilce izin vs varmıydı bu yöntem onlarada çok iyi geliyormuş
Kullanıcı avatarı
Gönderen: timanitis - Güzelliğine Düşkün
#1097192 2. Uygulamamı da yaptırdım. Kıl köklerini beslediği doğruymuş ne yazık ki :(
Cildimde sivilce ve güneş lekeleri var. Yeni oluşmuş sivilce lekelerim sanki açılıyor gibi ya da bana öyle geliyor, plasebo etkisi :laugh:

Birde güneşten ciddi sakınmak lazım, şu sıralar ev kuşu olduğum için o konuda sorun olmuyor. Yüzümün yakın çekim fotosunu çektim birde 8. Seans bitince çekeceğim. Belirgin bir fark olursa burada da sizinle paylaşırım arkadaşlar. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merlinda - BaKımLı
timanitis yazdı:2. Uygulamamı da yaptırdım. Kıl köklerini beslediği doğruymuş ne yazık ki :(
Cildimde sivilce ve güneş lekeleri var. Yeni oluşmuş sivilce lekelerim sanki açılıyor gibi ya da bana öyle geliyor, plasebo etkisi :laugh:

Birde güneşten ciddi sakınmak lazım, şu sıralar ev kuşu olduğum için o konuda sorun olmuyor. Yüzümün yakın çekim fotosunu çektim birde 8. Seans bitince çekeceğim. Belirgin bir fark olursa burada da sizinle paylaşırım arkadaşlar. :bye:

cnm bende merakla bekliyorum sonuçları ama şahsen daha anlık sonuçlardan yanayım ben hyarülonik asit dolgu gibi. nazolabial yani dudak kenarı çizgilerim derindi benim, mimik çizgisi .. ağız yapısıyla ve gülme karakteriyle ilgili 2 sene önce dolu yaptırdım çok memnun kaldım hala devam ediyor etkisi.. hatta yaptırdığım arkasından 5 6 ay cildimde 1 sivilce bile çıkmadı hep nemli ve diri görüntü.. nedeni de bazı asit hücleri yüzün geneline yayılıyormuş bu yüzden..
dolgu yaprtırılmasada nem sağlaycıı böyle bir uygulamada var 5 10 mm aralıklarda cilt altına hyarülonik asit enjekte ediliyor cilt bebek gibi oluyormuş :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: daisy - BaKımLı
#1097536 kızlar serum almak istiyorum yaşım 33 estee lauder anr mi alsam shiseido benefiance mı karar vermedim ya da farklı bir marka mı önerir misiniz ne dersiniz
Kullanıcı avatarı
#1097537 este'nin A.N.R serumu ödüllü diye duymuştum. iyi mi bilmem ben kullandım mucize yaratmadı, doğal ürünlere yöneldim o yüzden :confused: sadece bu da değil diordan,kaneboya çok denedim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#1097539 aynen ben de yorumlara baktığımda mucize yaratmıyor diyor gerçi mucize beklemiyorum ama verdiğim paraya da değsin yani kiehel's midnight recovery nasıl acaba bir de clarins yağlar var memnun kaldıkların neler oldu
Kullanıcı avatarı
daisy yazdı:shiseido bio perforformance aldım inşallah faydasını görürüm

onu da kullanmıştım :toofunny: güzeldi memnun kaldım nemlendirme vemimik çizgilerinde başarılı :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1097719 tabi ki cnm 3 günlük kullanımda ki ben sadece gece sürüyorum bebeğim var 3 aylık o yüzden dışarı çıkmıyorum cildim yumuşacık oldu banyodan sonra cildim yer yer kızarır gerilir hiç kızarmadı ve gerilmedi uzun vadade yine yazarım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#1097784 kızlar son 3 4 yıllık krem-serum kullanımlarım neticesinde gördümki bunların hiçbiri bir işe yaramıyor.

en kısa zamanda botoxa geçiş yapiciiim gibi görünüyor ;)
Kullanıcı avatarı
#1097804 kremlere verdiğimiz paraya zaten rahat botox yapılır canım bir de radyofrekans la da cilt gençleşmesi var sertap erener yaptırıyordu sanırım kadın nasıl güzelleşti ama uzun vadede yaptırmak gerekiyor demişti
Gönderen: oykumce - Güzelliğine Düşkün
#1100059 Merhaba ben her zaman doğal kürler kullanmaktan yanayımdır. Bu kürlere ek olarak da vitamin takviyeleri ve serumlar son derece önemli bence. (gerçi araştırmalar da onu gösteriyor.) Bu yüzden, son keşfim araştırmalarım sonucu kesinlikle hyaluronic acid ve serumu… Araştırırsanız cilt yenileyici özelliğine şaşıracaksınız. Gerçekten cildi yeniliyor ve kırışmasını önlüyor. Piyasada en uygun fiyata DOA Kozmetik satıyor. Şiddetle tavsiye ederim… :clapping: