Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: mommyofkitty - Güzelliğine Düşkün
#1094465 bu ara tonikten önce pamuğa 2 damla ça ağacı yağı damlatıyorum, üzerine tonik döküp öyle temziliyorum.hafif bir yanma yapıyor ama çok güzel temizliyor.(yağ olduğu için kurutma yapmıyor)
sonra suyla duruluyorum cildimi. çok güzel yumuşatıyor. fakat 2-3 damladan fazla kullanılmamalı. veya toniğin içine direk dökerek de karışım yapılabilir. ama ben sonra sıkılırsam falan diye dökmek istemedim.

Çay ağacı yağını da rossmandan aldım bu arada.
Gönderen: uhuvvt - Güzelliğine Düşkün
QueenBlair yazdı:Kızlar bana kuru ciltler için tonik önerir misiniz?
İçeriği mümkün olduğunca temiz olsun istiyorum.
Nem versin istiyorum.
Çok uçuk fiyatta olmamasını istiyorum :laugh:

bende benzeri bir araştırma yapıyorum şu an...bu toniği beğendim

http://www.lilakutu.com/urun/cyrene-alo ... m-tonigi-/

içeriğinde az miktarda kimyasal ürün var. Yüzde yüz saf değil maalesef ama bundan safı sanırım evde tonik hazırlamak olurdu.
Denemeyi düşünüyorum sanırım benim cildim alerjik...aloe vera ya cilde iyi gelir ya da alerji yaparmış ortası yok o yüzden çekiniyorum biraz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unicorn - BaKımLı
m3rw3 yazdı:tonikler bir işe yaramıyor sankı ya :dontknow:

bana gittiğim bir dermatolog buna benzer birşey söylemişti. "boşuna tonik kullanıp cildini hırpalama hiç bir tonik mucize yaratmaz" demişti. O zamandan beri bende rutinimden toniği çıkardım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selenc - Güzelliğine Düşkün
#1094736 Bir sürü değişik tonik kullandım ama önerebileceğim kadar memnun kaldığım olmadı, hiç olmazsa daha iyi gibi sanki
Gönderen: denizkutucuk - Güzelliğine Düşkün
#1099996 Arkadaşlar Merhaba Yeni Katıldım aranıza kuru bir cilt yapım var ancak hangi markanın ürününü kullanmalıyım bilemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyor olacağım :)