Kullanıcı avatarı
Gönderen: QueenBlair - KoKoŞ
#1035582 ılk cıktıgı zmn tayt gıyemem ben dıodum yakısmaz dıodum ama smdı cok severek gıyıyorum backlrm ınce ama bıraz gobegm var oyle kılolu deılım uzun boyluyumda hep syh tayt gıyıodum smdı kahverengıde aldm gıycm bakalm nasl durck :) kot taytlarıda sevyrm :)
Gönderen: MissUniverse - Güzelliğine Düşkün
#1037315 yazları upuzun etek atlet kombini yapılıyo ya hani uzun boylu olmama ragmen kendime yakıstramıyorum. hiç elegan durmuyo ama bazılarında çok sevimli duruyo uzun etek asla hiymem abiye dışında hiç hoşuma gitmiyo kalem etek neyse de çingene eteği gbi uzun ve bol etekler sevmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pithopitho - SüsLü
#1044437 herkes istediğini giymekte özgürdür ama kendisine yakışacak şekilde de giymelidir diye düşünüyorum. yani kilolu bayanların alınacağı bir durum söylememiş arkadaşlar. giyme demiyor kimse. giyiyorsan da üzerini tunikle ört diyor. kimse kusura bakmasın ama o görüntü gerçekten hoş olmuyor yani... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#1044512 bence ister kilolu ister zayıf olsun taytlarda poponun görünmesi bana hoş gelmiyor :pisik: ama kot taytlar ve daha modelli olanlar hariç onlar daha farklı duruyor ama klasik siyah taytta falan kötü görünüyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: persofone - KoKoŞ
pithopitho yazdı:herkes istediğini giymekte özgürdür ama kendisine yakışacak şekilde de giymelidir diye düşünüyorum. yani kilolu bayanların alınacağı bir durum söylememiş arkadaşlar. giyme demiyor kimse. giyiyorsan da üzerini tunikle ört diyor. kimse kusura bakmasın ama o görüntü gerçekten hoş olmuyor yani... :bye:

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melonmelon - BaKımLı
#1050785 dün hastanede beklerken karşı tarafta oturan iri kıyım, kuzguni siyah saçlı,leopar desenli tayt ve altına topuklu ayakkabı giymiş bıyıkları olan! birini gördüm. inanılmaz irite oldum bakmayım diyorum gözüm sürekli takılıyor :laugh: kaç kez göz göze geldik, en sonunda dövecekti beni :laugh: kesin travestiydi ayy hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor
Gönderen: Catwhisperer - Güzelliğine Düşkün
#1051299 Leoparli tayt altina topuklu biras basit der gecerdim biyiklari okumamis olsam :D yanlis anlasilmasin herkesin ozgurlugu war cinsel kimliklerini asla yargilamam ama biyiklar olmasaymis :) bende hawuc formlu chino pantolonlardan istiodum ama facia oldum giyince.bacaklar bele gore ipince,popoda yok,36 giydim ustu zimba gbi oldu bide yuksek bel iice dikkat cekicek bele,38 giyincede ust oldu alt kisim bol geldi sanki bebek bezi warmis gbi asagida durdu popo kismi.we anladimki asla giyemicem seylere chino pantda eklendi :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1056431 kesinlikle kürk giymem. bir de converse'i giydiremez hiçbir güç bana :)

edit: bir de zayıf / kilolu kimse kısa bluzle tayt giymese ne güzel olur göz zevkimiz açısından. tayt giydiğim ya da sevdiğim birşey değil ama mesela salaş bir kazak ve uzun çizmelerle tahammül edilebilir ama onun dışında evde, gündelik ve spor salonunda falan giyilse mümkünse ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir86 - KoKoŞ
#1056488 Bence de insan kendine yakısanı giymeli alınacak bi durum yok kilolu olan insan kilolarını ortecek biçimde giyinmeli bunun ozguvenle ne ilgisi var anlamıyorum benim özgüvenim sonsuz diye bikiniyle mi dolasıyım yani :dontknow:
ben de kadını ucuz gösterecek kıyafetlerden hoşlanmıyorum mini etek giyiyosam üstüne dengeleyecek bişey giyerim günlük hayatımda cok fazla topuklu ayakkabı giymem asla.. boyum 1.71 ne gerek var 15 cm topuga :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etna - SüsLü
#1057067 geçenlerde gördüm kız renkli tayt giymiş güzeldi ama üstündeki bluz belinde bile değil.. tayt tunikle ya da uzun hırkayla güzel oluyor.. bi de kızılayın ortasında giyince milletin bakışlarıyla daha da dikkat çekti kız.. oysa fiziği falan da inceydi ama üstündekiyle resmen çıplak dolaşıyo izlenimi yarattı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: QueenBlair - KoKoŞ
etna yazdı:geçenlerde gördüm kız renkli tayt giymiş güzeldi ama üstündeki bluz belinde bile değil.. tayt tunikle ya da uzun hırkayla güzel oluyor.. bi de kızılayın ortasında giyince milletin bakışlarıyla daha da dikkat çekti kız.. oysa fiziği falan da inceydi ama üstündekiyle resmen çıplak dolaşıyo izlenimi yarattı

bugün ne giysemde bi kız mavi tayt üstüne syh askılı giymişti noldu blmıyorum ama hemen elenmelıydı oraya kdr nasıl geldi merak ettim çok itici duruyo nasıl akıl edemezler pant. gibi giyerler anlamıyorumki

askılıyla dışarı cıkmam omuzlarm genş bu yüzden kabadayı gibi hissedyrm çıkamıyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: whiterose - BaKımLı
#1074541 nehircim kesinlikle katılıyorum topuklu ayakkabı mevzusuna :yeah: benimde boyum 1.71 topuklu ayakkabı giydiğimde rakım farkı oluşuyor sanki :) günlük hayatta converseden iş hayatındada babetten şaşmam :drink:
Gönderen: leones - Güzelliğine Düşkün
#1100082 Arkadaşlar, bence giyim konusunda bazen önyargılı oluyoruz.Ben şahsen asla babaet ve sandelet giymem diyordum.Sonra uzun soluklu bir tatile çıktım ve sakin bir yerdi.Burda bi anda sandelet ve babet denemeye başladım ve çok rahat ettim.Ondan sonra yazları benim için sandelet vazgeçilmez oldu.Aynı şekilde yakışsın yada yakışmasın babet de kullanmadan yapamıyorum şu anda :laugh: