Kullanıcı avatarı
Gönderen: cmre - Güzelliğine Düşkün
#1028014 sade yeşilcay bende cok kötü bulantı yapıyo :dontknow: o yüzden limon sıkıp içiyorum bende :) karışık bitki çayları var yeşilcay da içeren onlarda çok güzel. doğadan 5i bi yerde var oda çok güzel tadı kokusu fln :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mltm1903 - BaKımLı
#1037147 yeşilçayımı kendim demliyorum her gün kesinlikle içerim içine bir parça limon kesip atıyorum bazende çubuk tarçını azimle kesip atıyorum içine:):) yaşaşın yeşilçay :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xmisspinkx - BaKımLı
#1037163 lipton un karışık çayını kullanıyorum.ya limon sıkınca daha bi acımsı tat oldu bir daha sıkmadım limon. ama ilk zamanlar alışmak için form kpekli bisküviyle denedim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: BitterQueen - Güzelliğine Düşkün
#1049919 eskiden de içerdim ama düzenli değil , şimdi alışkanlık haline getirmeye çalısıyorum.. :)

içemeyenler için ballı ve çileklisini öneriyorum alışmak ısteyenlere veya içine tarcın cubuguda atabılırsınız yada tarcınlısıda var ... herkesı içirmeye ahdettiler heralde her çeşiti var artık :toofunny:

çileklisini bulamıyorum buara nerden alıyosunuz? :confused:
Gönderen: nihanx - Güzelliğine Düşkün
#1063027 ben safını kendim demliyorum, aromalı filan olunca bana doğal deilmis gibi geliyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#1079462 6-7 aydır yaseminli ve güllü yeşil çayın bağımlısı oldum :love10: günde mutlaka bir bardak içiyorum :)
Kullanıcı avatarı
gozdeneris yazdı:6-7 aydır yaseminli ve güllü yeşil çayın bağımlısı oldum :love10: günde mutlaka bir bardak içiyorum :)

canım poşet çay mı bu bahsettiğin ? :)
Kullanıcı avatarı
#1079466 Ben de arayış içerisindeyim lipton kiraz saplı fena değildi ama elmalı olanını hiç beğenmedim. :pisik: Bir de senin dediğini deniyim :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#1079468 doğadan markalı benim dediklerim. güllü olan büyülü bohçadan, yaseminli klasik seriden. bi de büyülü bohçada var yaseminli ama o acı biraz klasik olanı daha güzel :yeah: kokuları çok hoşuma gidiyor :)

çilekli olan hangi markada var ben de onu deniyim merak ettim :)
Gönderen: uhuvvt - Güzelliğine Düşkün
#1084646 lipton çilekli ahududu ben aldım ama bir senedir bitiremdm:)bitki caylarını daha iyi iciyorm meyve caylarını dısarıda icmeyi terch ederim
yaseminli yesil cay cok iyi
adacayı acı da gelse icerim faydasndan dolayı
hayıt otu düsünüydm bide..baslk var mı bakaym..düzen lazmda :blushing:
#1084647 bide yesil cay benm gözlerm cok ağrır bilgisayara bakmaktan yorgnlktn yesl cay cok iyi geliyo pamkla koyunca :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: m3rw3 - KoKoŞ
#1085091 çilekli ahududulu cok tatlı gelıyor bana. her daim favorım yeşil çay meyve caylarından elma ya da kuşburnu sevıyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kamelya79 - KoKoŞ
#1085094 benm favorim beyaz çay yeşil çayın iyi kısmı oluyor beyaz çay,daha pahalı ama tam bir antioksidan ,arifoğlunda var tavsiye ederim.
ayrıca çaykur un organik zümrüt isminde geçen yeşil çayı bence piyasadaki en iyisi.
biz karadenizli oldugumuzdan anaannem eliyle topladıgı ve kuruttugu yeşil çayları bize toplayıp gönderiyor o yüzden liptonunkileri içemiyorum ben acımsı geliyor.zaten normal yeşil çaydan tadı cok farklı malesef.
#1085847 iş yernde içeçeğimden mecbur poşet cay alıyrm umarm doğallık acısından cok sornlu değildir:(bence yesl cy aldm a,c,e vitamnli..cidden yesil cay tadı gelmiyor bir an önce bitireym ..yaseminlisi daha iyiydi ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kamelya79 - KoKoŞ
#1086082 kızlar biraz pahalı ama gercekten süper.CHADO markanın adı ve beyaz cayda var ürünlerin arasında .dökme şeklinde 50 gr ı 20 küsur ama cildiniz için içten gençleşmek icin mutlaka alın derim.
Gönderen: mgndz90 - Güzelliğine Düşkün
#1093988 çok yararlı bi şey bu yaa. hem sinirleri yatıştırıyor hemm zayıflatıyoor :)
Gönderen: deryasahin - Güzelliğine Düşkün
#1099998 uzun yıllardır düzenli olarak spor yapan biriyim, yeşil çayı da çok sık tüketirim. yaklaşık 1 yıl önce ömer coşkun'un yeşilçayını deneyeyim bi dedim. denedim ve hala da kendisinden alıyorum. zararını değil faydasını gördüm hep. özellikle kilom üzerinde :flirt: