Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.
Gönderen: byndmrkn - Güzelliğine Düşkün
#1052153 bioderin hem kremini hemde serumunu kullanmıştım baya oldu 4 sene kadar ozaman azaltmıştı epey bıraktım ve hala aynı seviyede artmadı kıllar ama jilet kullanılmamalı.o hemen arttırıyo kökünden alınmalı..yine almayı düşünüyorum bioder ama onuda sürünce kıyafetlerin yapış yapış oluyor :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Zulu - Güzelliğine Düşkün
#1058354 Eveeet bioder'e başlayacak olanlardan biri de benim :) sırt, karın, göğüs ve yüz bölgesinde kullancam. dün ağdaya gittim. Ama aptallığıma doymayayım hafta içi almadığımdan dün sorduğum nöbetçi eczanelerden hiçbirinde yoktu. Bugüne kaldı o yüzden.

Daha önce üniversitedeyken yüz ve boyun bölgesine kullanmıştım. ama o zaman yüz ve boynumdaki tüyleri ağda bantlarıyla almıştım ve çok feci tahriş olmuştu, sivilceler çıkmıştı. o yüzden bi kere kullanıp devam edememiştim. Bu sefer yüz bölgemi iple aldırdım, tahriş olmadı.

Yengemin ablası uzun süredir kullanıyormuş ve kollarında, koltukaltında hemen hemen hiç tüy kalmamış. Herkeste aynı etkiyi yapmıyodur muhakkak. Ama en az 1 yıl düzenli kullancam, kararlıyım:))
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulcintsn - SüsLü
#1058357 bıoder bio epilatıon serısını alın.ıcerıgı yenılenms.artık 3 ayrı serum degıl sımdı tek sısede cok pratık.
Gönderen: Kevser06 - Güzelliğine Düşkün
sevinc06 yazdı:
kardelen22 yazdı:şimdi benim de kafam karıştı. eczacım da bana episiva die bir krem önerdi. kendisi kullanıyormuş bacaklarını yumuşacık yapıyormuş ve tüy dökücüymüş kullananız varmı???

Peki canım bu episivanın etkisi kalıcı mı geçici mi?

Sevinc06 cok olmus sen igneli epi. Yaptirali ins. Goeup cevap verirsin o zmn cukueluklar siyah nokta gibi setler olusmus simdi baya bi zaman gecti gecti mi cukurluklar acaba bende 4 5 ay once basladim bikackez yaptirdim lutfen gorrrr