Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#737695 Kızlar Narciso Rodriguez For Her'ü denedim geçen gün.Bileklerime sıktım hep koktu :yeah: İlk sıktığımda değil ama yarım saat sonra filan bu koku bana tanıdık geliyor diye düşünmeye başladım ve Avon'un Bond Girl'üne benzettiğimi farkettim :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#740059 Benziyordur mutlaka çok özel bi koku taklitleri çok malesef!!! keske daha kalıcı olsaymış Narciso tek şikayetım bu!!! siz birde S.j. parker Lovey deneyim pess yani bu kdr taklit edilir... Narcıso alamıyorsanız lovely alın bence elbetteki narcisonun büyüsü başka ama lovelyde cok hoş... :yeah: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#743636 sarah jessica parker bana narciso'ya oranla acımsı gibi geldii ... Cok pişman oldum .. Günlük kullanıp hemen bitircem .. bugun elime ulasdı yorumlara bakarak almısdım .. ve koklar koklamaz ilk işim narciso siparişi vermekk olduu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
#745537 lovely i bende beğenmedim sanki daha çok ıslak tahta gibi bir koku aldım ben.ayrıca kalıcılığı da orta ayarda. NR For her bu koku avon bond grile cidden benziyor iyi taklit seven ve maddi nedenlerle For her alamayanlar alternatif olarak alıp kullanabilirler.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#745848 demiştim benzıyo ama narcisonun büyüsü yok başkasında diye bide kalıcı olsa meret :) bitecek dıye sıkamıyorumda :) koca şişe çantayada sıgmaz ki gün içinde tazeleyim biraz düşssede 50 ml. alsam yanımda olsa dicem ama o da cabucak biterrrrrrr of offf :confused: :tongue:
Kullanıcı avatarı
#746193 Kızlar benzetememişler diyorsunuzda bana ck alakasız geldi .. hani sabah sıkıyorum akşama hafif kalıyor o biraz andırıyor gibi .. :blushing: Kızmayın bana ama sjp hacı yağı gibi kokuyor :(
Kullanıcı avatarı
#748758 benim cilekden aldığım bozukmu geldi acaba .. Bendki cok acı hacı yağı gibi kokuyor .. 1-2 saat snra menekse kokusu geliyor narrcisoyu andıran ..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#748761 canım zevkler farklı belki sana kötü geliyordur ama bozuk olması da bir ihtimal bence sevile ya da tekin acara gidip dene eğer bozuksa paranı iade etsinler..
Kullanıcı avatarı
#748788 Evet cnm giddip bakıcam .. tabiki zevkler cok farklı ama bunu ilk sıktığında han hacı yağı vardır ya hicbir farkı yok .. Buyuk ihtimalle bozuk o zmn .. ama mesela 1-2 saat snra kokusu cok hos oluyor ama ilk sıkdığında boğazını yakıyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seanem - BaKımLı
#749972 düşünürdüm durdukça güzelleşen koku var mı diye bence rodriguez durdukça güzelleşiyor ve gerçkten çok farklı kokuyor...karakteristik bir koku benim için hergün kullanılıncak bir koku diil ama :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cinecin - Güzelliğine Düşkün
#761579 merhaba kızlar
ben bizim burda parfümlerin orjinal testerlarını satan bi adam var,her hafta gidip gidip kendimden geçiyodum,bugün Narciso Rodriguez For Her ü denedim,bildiğim hiç bi parfüme benzetemeyince aldım, önce biraz fazla mı kokoş falan diye düşündüm ama durdukça güzelleşti ve gerçekten tam olarak pek benzeri olan bir koku değil ki ben böyle kokuları pek sevmem,kendimi koklayıp koklayıp duruyorum sapık gibi :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: fallenangel8 - BaKımLı
#761724 kızlar ben bu parfümü çok merak ettim ne tarz bi koku. yaani şöyle söyliyim ben herkes tarafından beğenilen ck euphoria , 212 sexy, magnetism , lolita L, hypnotic poision gibi kokuları sevmiyorum. acaba bunlara benzer bişey mi dir?
Kullanıcı avatarı
#763480 canım saydığın kokulara hiç benzemiyor magnetizm hypnotic falan bunlar çok vanilyalı tatlı kokular. Narciso Rodrigues ilk başta keskin bir koku sonra durdukça hafif hafif yumuşuyor ama nasıl desem daha farklı bir koku.odunsu çiçeksi diye geçiyor koku ailesi senin yazdıkların daha çok oriantal vanilya tarzı kokular daha farklı canım dene bi istersen.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cinecin - Güzelliğine Düşkün
svly25 yazdı:canım saydığın kokulara hiç benzemiyor magnetizm hypnotic falan bunlar çok vanilyalı tatlı kokular. Narciso Rodrigues ilk başta keskin bir koku sonra durdukça hafif hafif yumuşuyor ama nasıl desem daha farklı bir koku.odunsu çiçeksi diye geçiyor koku ailesi senin yazdıkların daha çok oriantal vanilya tarzı kokular daha farklı canım dene bi istersen.

süper anlatmışsın tatlım ;) en başta keskin sanki çok kadınsı bi koku gibi geliyo ama sonra -çok uzun süre değil-durdukça çok güzel yumuşuyo,temiz gibi bi kokuya dönüşüyo,hakkaten denemeden anlatılacak gibi değil :)
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
romneya yazdı:Kızlar Narciso Rodriguez For Her'ü denedim geçen gün.Bileklerime sıktım hep koktu :yeah: İlk sıktığımda değil ama yarım saat sonra filan bu koku bana tanıdık geliyor diye düşünmeye başladım ve Avon'un Bond Girl'üne benzettiğimi farkettim :bye:

ayy :) ben bond girl in kokusuna bayılırım o zaman bunuda denemem lazım kesin :laugh: tatlım bu bahsettiğin pembe şişede olan demi ? gerçi başka for her var mı bilmiyorum ki :laugh: :laugh:
bir de bu koku sizce sıcak havalara mı gider soğuk havalara mı ? :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#837949 canım bu koku her havaya gider :)..harikadır..ben de çok beğeniyorum..çok karakterli bi koku..bööle bi his yaratıyo bende ve bunu seviyorum.
Gönderen: xclsx - Güzelliğine Düşkün
#839538 zeynap cevabın için çok teşekkürler :blushing:
yaa kızlar ben bu parfümü denedim hiç sevemedim kullananlar ve çok sevenler varsa kızmasınlar lütfen :( bond girl e gerçekten çok benziyor ama ne biliiim sevemedim hiç benim tenimde çok basit durdu gibi geldi :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#840051 canım zaten ya çok seviliyo ya da nefret ediliyo..biraz ööle bi koku..ama özelliği de bu kadar farklı olması sanırım
Kullanıcı avatarı
#840295 narciso kiminde boğaz tıkayan bir cicek kokusu gibi kokarken kiminde pudralı gibi cok hos bir kokuya dönüşüyor .. Doğru tende mükemmel bir koku
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#844348 zepp;
pembe sısedekınden bahsedıyrsunuz degıl mı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#844706 tesadufen gecen sene merak ettıgım ıcın bond gırl almıstım.demek benzıyomus. :banana: david beckham signature woman da benzıyor narciso for her e
Kullanıcı avatarı
#850840 Benim erkek arkadasım Addict'ten sonra ilk defa 2 koku beğendi .. Normalde iyiymiş der .. O 2 kokudan biri Narciso (pembe şişe) .. Çok çekici bir kokuy-muş .. Banada cok temiz farklı bembeyaz bir koku gbi geliyor oysa .. Sarah jessica parker'dan sonra benzerlerini denemeye korkuyorum aslında ama beckham'a bakıcam baya benzetiyor herkes ... Sjp gerçekten andırıyor ancak sanki narciso'da insanın içini çeken bişey var .. İlk sıkıldığında hafif boğaz yakıp sonra kremsi bir notaya dönüşüyor gibi .. Masum.
Kullanıcı avatarı
#850936 kızlar bende bu kokuyu bond girl e benzetiyorum ve nedense bende pek sevemedim.ama bazılarında cidden hoş kokuyor ten uyumu parfümde her zaman önemli bencede. :blushing:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
blacksea yazdı:canım bond gırl narciso rodrigueze benziyor süer koku süperrr....

hakikaten çok mu benziyor ben dp den almayı düşünüyordum yani orjinalini alamayan alternatif olark bond girl kullanabilir diyorsan o kadar benziyorsa hiç bakmayım bond girl güzeldi ama benim kokum diyebilceğim bir koku değildi gerçi benzettiğiniz pembe şişe mi siyah şişemi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
#1051492 parfümü bugün kokladım ve hoşuma gıtmedi.Bana hitabetmedi. :type:

ilk sıkıldığında pembe ve sıyah şişe aynı gibi geldi bana.Herikisinide sevemedim yahu.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1052516 kızlar ben gümüş rengi şişedeki essence yi aldım,şişesinide ilk defa gördüm,kokusunuda ilk defa dinledim,hattta n.r. edt ve edp den çok daha güzel geldi :love10: ,parfüm denemeye girdim sadece bunu alıp çıktım...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1052566 ALLAK bu arada ben indirimdeyken denemistim essence i ama bana hiiç gitmemisti ten meselesi galiba boyle tuhaf bir koku gelmisti bana gule gule kullan :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1052974 aşkı memnucum ben ikinci cümleyide yanlış yazmışım :toofunny: ,kafammı güzelmiş yazarken anlamadım :laugh: ,yahu aslında kokuyu koku kartına sıktırdım hesapta ona bakmakta yoktu,givenchy absolutely ile l'intense ye bakmak istemiştim,bide burbery brit sheer e,onuda merak ettim hatta o anda narcissonun edp siyle edt sine baktım,givenchy leri burberyyi bide essence yi koku kartın sıktırdım,bi dakkaya givenchyler essenceye göre biraz keskin burberry ise silik geldi,essence kremsi şampuansı ferah bi koku :yeah: ,tenimdede aynı koktu ama kalıcılık sorunu olabilir :confused:

bu arada james dean hayranlığım var ama filmini bi oturup seretmek nasip olmadı,beendim zevkini ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
#1089045 pembe şişesini ykm deki kızın tavsiyesiyle denedim ilk güzel kremsi bir koku dedim ama yarım saat geçmeden koku resmen bellissima ya dönüştü yani tarz meselesi bilemiyorum sevenlerine saygım sonsuz ama bana bedava verseler almam.
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1096765 evet narciso yorumlarım şunlar olacak: edtsini aldım(siyah şişe) son derece karizmatik bir parfüm. sabah 12:00 civarında sıktım, şu an akşam 20:30 hala kokusu capcanlı burnuma geliyor. pembe şişe gül ağırlıklıyken, siyah şişede osmanthus çiçeği hakim. tam bir floral koku ama öyle masum bir şey değil bu. son derece dişi bir parfüm. yoğun olmasına rağmen baymıyor. kısacası oldukça güzel bir koku.
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1096766 bu arada dün pembesini ve siyahını denedikten sonra siyahını alıp eve geldim ya... 2 saat sonra pembeyi sıktığım yerde kokudan eser kalmamışken, akşam yatana kadar siyahı kalıcıydı. o yüzden siyah şişeyi aldığıma bir kez daha memnun oldum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: girdap - Güzelliğine Düşkün
#1096816 ben pembesini denemiştim ilk kremsi güzel bir kokuyken sonradan aldığı hal hani şu bir zamanların meşhur belissimasının aynısı zaten o kokudan nefret ederim hal böyle olunca siyahını hiç deneme gereği bile duymamıştım ama bu güzel yorumlardan sonra mutlaka bir denerim umarım yine aynı kokuyla karşılaşmam.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: patty - Güzelliğine Düşkün
#1097221 Ben de netteki yorumlara bakarak ve parfümün ismi de bana çok çekici geldiği için siyah şişesini almıştım ve anlayamadım ben bu parfümü güzel mi değil mi :confused: .
Yani bi bana bellisima yı andırıyo gibi geliyo, bi çok ucuz bi parfüm gibi, bazen de çok sıradan hatta bazen de çok farklı hiç bi kokuya benzemeyen :confused: . Bilemedim yaa sevdimmi ki kimse de farkemio güzel y ada kötü bi tepki de almadım çevremden. Nötr heralde.... :dontknow: