Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: winslet - Güzelliğine Düşkün
#1099472 Ysl cinema ve bvlgari pour femme aldım bvlgari zaten her yaz kullandığım bir koku çok seviyorum.cinemaya ise bayıldım addict ile cinema arasında kaldım cinema daha çok hoşuma gitti kalıcı değil falan diyorlar ama bende oldukça kalıcı oldu.guerlain linstant denedim oda çok güzel aklım kaldı,birde aquolina gold sugar denedim oda çok güzeldi ikisinide almak istiyorum ama önce parfümlerimi azaltmam lazım
Kullanıcı avatarı
#1099483 Tam bir sonbahar-kış kokusu cinema.koku ilk sıkıldığında çiçeksi badem çiçeği yoğunlukta. daha sonra tatlılaşmaya başlıyor vanilya ve kehribar var içerisinde bu notalar çok güzel harmanlanmış ve ortaya çok güzel oryantal bir parfüm çıkmış.kalıcılığı gayet iyi oldu bende.şık bir parfüm herkeste olmamasıda bir artı benim için.almayı düşünürsen mutlaka teninde dene bence zepp
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1099530 Roses de Chloe 75ml. edt aldım. O kadar müthiş ki edt olmasına rağmen aldım. Ve Black Opium parfümü de denedim. Aşık oldum Black Opiuma. Libranın anlattığı kadar varmış, mükemmel bir karışım. Gelecek yıl bu parfümden kış için almayı planlıyorum.
Gönderen: amarige - Güzelliğine Düşkün
#1099610 zepp ben kullandım geçen sene.ereyon sitesinden 80tlye almıştım.koku şişede güzel.ama sıkınca hacı yağı gibi oluyor.güneş kremi havasında değil.hele hele yazın sıcağında o hacı yağı kokusu nasıl kullanılır bilinmez.erkekler için olan sun bir o kadar muhteşem ama.ben arkadaşıma vermiştim.o da bebeğinin bakıcısına.tahammül edememiş sanırım. :tongue:
Kullanıcı avatarı
#1099613 Bende sevmedim jil sanderı zepp. iki ay önce falan aldım ama bildiğin hacı yağı yani güneş kremi falan kokmuyor evde sıkıyorum sırf bitirmek için tabi zevkler değişiyor dene belki sen beğenirsin
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#1099615 Genelde beğenilmemiş ama ben de sun a bayılırım.üstelik tenimde çok kalıcıdır.çok hoş,yumuşak bir tatlılığı var.severek kullandığım bir parfüm.
En son aldığım parfüme gelince calvin klein reveal.ilk çıktığında da denemiştim.geçenlerde tekrar denedim ve daha çok beğendim.dayanamayıp aldım.kokusu çok egzotik,bana yine yazı,güneşi çağrıştıran bir koku.nostaljik bir havası da var.gerçekten hoşuma gitti.
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1099617 En son D&G Pour Femme İntense ve onun duş jelinden, Lancomce Tresor La Nuit aldım. İkisine de aşık oldum. D&G alacaksanız yan ürünlerinden almayı unutmayın, çok kalıcı değil, silajı da çok yüksek değil.
Gönderen: kubra0180 - Güzelliğine Düşkün
meggie yazdı:Eski başlık 1000 mesaja ulaştığı için kilitlenmistir. Bu başlıktan devam edebilirsiniz

Kizlar parfum alacagim ama iki parfum arasinda kaldim sizce este lauder pleasures mi yoksa pleasures intense mi almaliyim? Hangisi daha guzel ve kalici? Tesekkurler simdiden :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jigglypuff - Güzelliğine Düşkün
#1099667 Zara Femme aldım, 100 ml 30 tlydi. Ayrıca kokusunada bayıldım :love10: her mevsime uygun günlük kullanılabilecek bi koku.. Şimdide kış için alıcam bi tane. Ama aklımda birkaç seçenek var seçemedim . Dolce Gabbana The one , Roberto cavalli edp,viktor rolf bon bon , escada magnetism hangisini alsam acabaa :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: jigglypuff - Güzelliğine Düşkün
zepp yazdı:Jil sander sun kullanan, deneyen bi yorum alabilirmiyim?

ben jil sander sun'a bayılıyorm, kokusu cok karakterli ve farklı bence ama cogu kişi kullandıgından tanıdık gelecektir sana muhtemelen. bide yaz mevsimi icin bana biraz ağır geliyor ben soğuk havalara yakıştırdım o parfümü :bye: