Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ItsBeauty Haberler

Pupa Miss.Milkie Serisi

Pupa Miss.Milkie Serisi

Sütün zenginşiği şimdi banyo ürünlerinde. Miss.Milkie, banyo ve sonrası için size yumuşaklığı & harika kokuları sunuyor.


Miss.Milkie serisinde dört farklı koku mevcuttur. Pamuk şeker, vanilya, beyaz çikolata ve tatlı badem.

Miss.Milkie Shower Gel

Güne başlarken yaptığınız sabah duşları için ideal duş jeli, süt gibi hafiflik ve tazelik hissi verir. Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Fizzy Bath Tablets

Yuvarlak, köpüren ve sütlü toffee gibi leziz görünümlü banyo tabletleri... yalnızca küvetinize atın ve ortaya çıkan canlandırıcı enerjinin keyfini çıkarın! Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Shower Foam

Şaşırtıcı ve unutulmaz.... Sadece duşta eğlenmek için bile kullanabileceğiniz bu yumuşak ve kokulu köpük, mutlu bir bulutun içindeki şımartan nemi ile vücudunuzu kuşatacak. Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Body Butter

Yoğun, zengin ve kremsi, yumuşak mutluluk veren bir vücut kremi, tüm vücudunuza uyguladığınızda kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissettirir, gerçek bir güzellik için masal ürünü bir ambalaj. Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Crackling Body Foam

Kesinlikle inanılmaz.... Gün içinde sizi kendinize getirecek çıtırdayan şaşırtıcı bir yenilik. Yalnızca vücudunuza sıkın ve çıtırdamasını dinleyin... daha sonra kabarcıkları bastırın ve sihirli nemlendiren kabarcıklarını özgür bırakın. Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Hydrating Body Milk

Cildinizi beslemek ve pürüzleri gidermek için süt kıvamında, ferah ve hassas vücut losyonu. Dört farklı kokuya sahiptir.

Miss.Milkie Makeup Kit

Çikolata şeklinde makyaj kiti. Üç kompakt far, bir far aplikatörü, üç beyaz çikolata ve çikolata kokusuna sahip lipgloss, bir ayna, bir kompakt pudra içermektedir.