Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Haftanın Markası

Burt’s Bees

Burt’s Bees

Çevre dostu kişisel bakım ürünleri yaratan Burt’s Bees’in her ürünü markanın doğaya ve müşteriye bağlılığını yansıtıyor. Sadece ürünlerin doğallıyla değil çevre dostu ambalajlarından şirket politikalarına kadar markanın tüm noktalarındaki çevreci yaklaşım dikkat çekiyor. Burt’s Bees, cilt, saç bakımı ve çocuk ürünleriyle dikkat çekiyor.

Burt’s Bees’in başlıca ürünleri:


Burt’s Bees Lip Shimmers

Burt’s Bees’in meşhur dudak koruyucularına artık renk ve ışıltı da eklendi. Vitamin E, hindistancevizi ve ayçiçek yağı içermektedir. Dudaklarınızı hem nemlendirir ve hoş bi renk ve ışıltı katar.


Burt’s Bees Lemon Butter Cuticle Creme

Limon yağı, kütiküllerinizi yumuşatırken ve tırnaklarınızı sertleştirirken vitamin E, iyileştirmeye yardımcı olur. Badem yağı, nemlendirir ; balmumu nemi muhafaza eder. Kütikülleriniz daha yumuşak olurken tırnaklarınız güçlenir.


Burt’s Bees Honey Lip Balm

Honey Lip Balm, tatlı ve yatıştırıcı etkiye sahip bal içermektedir. Dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda korur. Ayrıca, balmumu, shea yağı, badem yağı, kako yağı ve lanoline içermektedir.


Burt’s Bees Beeswax & Banana Hand Creme

Bu süper yoğun formül 100% doğaldır. Badem yağı, aloe, vitamin E içermektedir. Ellerinizi nemlendirirken aynı zamanda korur.


Burt’s Bees Beeswax Lip Balm

Burts Bees’in en popüler ürünüdür. İçeriğindeki lanolin ve badem yağı ile çatlamış dudaklarınızı nemlendirir ve bakım yapar. Naneli karıncalanma istediğinizde dudaklarınızı sağlıklı olsa bile uygulayabilirsiniz.

Burt’s Bees ürünlerini Harvey Nicholson’da bulabilirsiniz.