Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Haftanın Markası

Skincode

Skincode

İsviçreli uzmanların, ekmek mayası yani tıbbi tanımıyla CM Glukan’la geliştirdikleri Skincode markalı dermatolojik ürünler, cilt sağlığına, dolayısıyla da güzelliğe gölge düşüren tüm etkenleri ortadan kaldırıyor. Skincode’un, "Exclusive" ve "Essentials" olmak üzere iki ürün kategorisi de bulunuyor.

Renk, koku, koruyucular ve hayvansal katkılar içermeyen Skincode markası ürünlerinden bazıları:


Skincode Cellular Body Firming Mouse

Hücresel Vücut Sıkılaştırıcı Köpük

Vücudunuzu nemlendirme, sıkılaştırma özelliklerine sahiptir. Sarkmaya karşı cildinizi mükemmel bir şekilde sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir.


Skincode Cellular Face Lifting Gel

Hücresel sıkılaştırıcı yüz jeli

Gergin ve tahriş olmuş cildin gerginliğini alır ve rahatlatır. Hızlı, gözle görülür bir sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahiptir. Rahatlık, canlanma ve pürüzsüzlük duygusu verir.


Skincode S.O.S. Instant Radiance

Yorucu ve yoğun geçen günün izlerini bir anda yok eden S.O.S Instant Radiance, cildinizin parlaklığını ve makyajınızın kalıcılığını artırarak bu özel akşamda güzelliğinizi tamamlayacak. İçeriğindeki CM Glukan (bilinen tanımıyla ekmek mayası) sayesinde cildinizi anında canlandırarak sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.


Skincode Regenerating Night Cream

Onarıcı gece kremi

Siz uyurken cildinizi şımartan ipeksi bir kremdir, hayat vererek cildinizi canlandırır ve hayati fonksiyonlarını besler. Gerginliği alınmış, rahatlamış ve canlanmış bir cilt ile uyanmanızı sağlar.


Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Canlandırıcı göz kontur kremi

Hassas göz bölgesi çevresindeki deriyi nemlendirir, tazeler, sıkıştırır ve bu bölgedeki koyu gölgelenmelerin giderilmesine yardımcı olur. Göz hekimlerince test edilmiştir.