Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Giorgio Armani Eyes to Kill Excess

Giorgio Armani Eyes to Kill Excess

Giorgio Armani kozmetik Eyes to Kill Excess ile Megan Fox’u sunar. Yoğun kirpiklerle dalgalanan büyüleyici gözler 2011 kışının ilgi odağı.

Giorgio Armani göz cazibesindeki son silah olan Eyes to Kill Excess ile hacmi arttırdı.

En koyu siyahta, olağanüstü hacim veren maskara, kirpikleri anında sarar, daha çok derinlik ve yoğunlukla gözleri vurgular.

Anında Komple Hacim

Eyes to Kill Excess komple hacim veren maskara, çarpıcı, kalıcı, siyah, ıslak bir sonuçla kirpikleri kalınlaştırır ve birbirinden ayırır. Açıkça belirlenen, daha yoğun kirpik uçları pervasızca hacim alan kirpiklere karşı en iyi silahtır.

‘Büyük Boy’ Fırça

Eyes to Kill Excess maskara çubuğunun sırrı eşsiz bir formül ile büyük boy patentli kirpik fırçasının birleşiminde yatıyor. Bu eşsiz, yüksek hassasiyetli, kıvrak fırça kılları, daha hafif fırça darbeleriyle her bir kirpiği dokulaştırır ve kirpikleri tasarım bir kaplamayla sarar.Bilim Dehası

Wax™ Kompleksi ile yeni dokulaştırıcı ajanların birleşimi, kirpikler üzerinde kayan ve kolay homojen bir uygulamaya izin veren akışkan ve kremsi bir doku yaratır.

Wax™ Kompleksi anında komple hacim etkisi ile kirpikleri en mükemmel şekle sokmak için sert ve yumuşak balmumu harmanını içerir. Kökten uca kadar kirpik kirpik kaplayıp bakım yaparken, kirpikleri yoğunlaştırdığı halde esnek bırakır.

Siyah Lake

"Son derece çekici" cazibeli gözler için saf ultra-siyah pigmentler derin siyah lake etkisi veriyor.

Eyes to Kill Excess’i vurgulamak için, dış kap parlak siyah lake ile giydirilip, imza logo ile işlenmiş.

"Öldürücü gözlere sahip olmak adına bu maskara hacim ve yoğunluğu başka bir boyuta taşıyor, kirpikleri daha önce hiç olmadığı kadar dolgun ve koyu kılıyor, hem de topaklanmaya izin vermeden!" Linda Cantello