Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Clinique Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası

Clinique Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası

Kadınların %82’nin düzenli olarak mascara kullandığını biliyor musunuz? Bunların %80’i de maskara fırçalarının alt kirpiklere uygulanmak için çok uzun, çok kıvrık veya çok kalın olduğunu söylüyor.

Makyaj fanatiği olduğunu söyleyenler bile ince ve kısa alt kirpiklere maskara uygulamanın çok zor olduğunu bilir. Şimdi Clinique bu soruna en etkin çözümü benzersiz bir ürün ile sunuyor. Yeni Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası. ÖZel fırça tasarımı ile en ince alt kirpilere dahi kolayca uygulanır ve 24 saat kalıcı renk sağlar.

Sadece Clinique’e özel olan Bottom Lash Mascara mikro fırçasıyla en küçük ve ince alt kirpiklere dahi çarpıcı bir görünüm kazandırmak gibi büyük bir görevi yerine getiriyor. Çok şık, çiçekli bir ambalaja sahip olan bu ürün tüm maskaralarla beraber rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün nasıl çalışır:
· Termal aktif formül 24 saat kalıcı renk sağlar. Akma ve bulaşma yapmaz. Ilık su ile kolayca temizlenir.
· Bentonit kirpiklere doğal bir belirginlik sağlar. Jojoba yağı kirpikleri besler.
· Temizlemek için pamuğu ılık su ile nemlendirin ve maskarayı temizlemek için kirpiklere hafifçe bastırın. Sonra yüzünüzü yıkayın.

Size özel bir ipucu: Kısa kirpiklere sahip olanlar, fırçayı dikey tutarak kirpiklere sürerek ve sonra fırçayı tekrar normal (yatay tutarak) tekrar tüm alt kirpiklere uygulayarak en etkin sonucu alabilir.

Siyah ve Kahverengi olmak üzere 2 rengi mevcuttur.

Alerji testinden geçmiştir. %100 parfümsüzdür. Oftalmoloji testinden geçmiştir. Hassas gözlere ve kontakt lens kullanıcılarına uygundur.