Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Ünlü Güzellik Uzmanlarından Tavsiyeler

Ünlü Güzellik Uzmanlarından Tavsiyeler

Hollywood Yıldızlarının makyör ve makyözleri, New York’un meşhur maniküristi gibi pek çok ünlü güzellik uzmanından tavsiyelerle güzelliğinize güzellik katın...

Kevyn Aucoin: Gece çıkmadan önce ışıltıyı burun kemiğinize, kaş altına ve göz çevresine uygulayın.

Gucci Westman: Gözaltı şişkinliklerini yok etmenin sırrı, kullandığınız fırçayı göze yakın tutmakla alakalıdır. Dudak kaleminizin kalıcılığı için, sürdükten sonra üzerine pudra uygulamanız gerekiyor. En gerekli makyaj malzemeleri Kevyn Aucoin Rimel, Make Up Forever Star farları, Giorgio Armani fondoten.

Margaret Pak: Güzel bir manikür için yapmanız gereken aslında 4 adımdır. Tırnaklarınızı tek bir yönde törpüleyin, ojeyi sürerken önce tırnak merkezinin üstünden başlayın, sonra da sağ ve sol tarafına sürün.

Cristina Bartolucci: Gözaltı morluklarını, açık bir kapatıcı yerine, kendi ten renginize uyumlu bir farla kapatın. Farı, fırçayla değil, parmak uçlarınızla uygulayın.

Sue Devitt: Elmacık kemiklerinizin tamamına alığı uygulayın. Alt kısmına bronzlaştırıcı, üst kısmına da ışıltılı pudra uygulayın.

Tom Pecheux: Bu sezonun moda rengi altın rengi. Genelde makyözlerin mantığı mat ve parlak renkleri birbirine karıştırmaktır. Bu yüzden de tüm göz çevresine altın ve gümüş renkleri uygularlar.

Bobbie Brown: Gözlerinizin daha büyük görünmesini istiyorsanız, kirpiklerinizin iç ve dış kısımlarına göz kalemi uygulayın.

Charlotte Scott: Altın şeftali tonlarında allık , her cilt rengine uyar. Fondöten uygulamadan önce cildinize nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Roxanna Floyd: Seksi dudaklara sahip olmak için dudaklarınızı kalemle belirginleştirin ve doğal tonlarda ruj ile doldurun. Üstüne ise bronz ya da altın gloss uygulayın.

Jeanine Lobel: Göz makyajınızın kalıcı olması için farlarınızı ya da göz kalemleinizi mutlaka ıslak uygulayın. Geniş bir allık fırçası kullanın ve sıkıştırılmış pudrayı tercih edin.

Jin Soon Choi: Tırnaklarınızı boyadıktan sonra tırnaklarınızın ucuna hafif bir vuruş yapın. Böylece ojenizin soyulmasını önleyeceksiniz. Tırnaklarınızın uzamasının sırrı omega-3dür.

Joseph Kendal: Birayı saçınızı şekillendirmede kullanabilirsiniz. Saçınıza sürün ve kurumasını bekleyin ve şekil verin. Biradaki şeker saçınıza tutuculuk sağlar.

Elisa Ferri (NY manikürist): İçinde büyük parçacıklı simler içeren ojeler soyulmaya daha müsaittir. O yüzden minik simler içeren ojeleri tercih edebilirsiniz.