Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Loreal Glamshine 6 Saat İle Gün Boyu Kalıcı Renkler

Loreal Glamshine 6 Saat İle Gün Boyu Kalıcı Renkler

Loreal Paris bulundukları her ortamda bayanların hayatını kolaylaştırmak için benzersiz parlaklık veren ve 6 saat boyunca kalıcı ilk parlatıcı likit ruju yarattı.

Tekrar tekrar tazeleme gerektirmeyen dudakların dolgunluğunu ve parlaklığını koruyan 6 saat boyunca kalıcı ilk parlatıcı likit ruj...Dudaklar için mükemmel partner.

İçerdiği Shine Fix (parlaklık sabitleyici) Kompleksi sayesinde Glam Shine 6 saat dudakları saran benzersiz kalıcılık sağlayan ve dayanıklı bir tabaka yaratır: 6 saat kalıcı,ipeksi dokuda parlak renkler.Ve tabii ki tekrar tekrar ruju tazelemeye gerek yok!

Glam shine 6 saat’in özel olarak dizayn edilmiş fırçası, dudaklara hacim verir, daha dolgun gösterir ve rujun en konforlu şekilde uygulanmasını sağlar. Pürüzsüzleştiren,dudakları homojen şekilde renk ve parlaklıkla kaplayan bir formüle sahiptir.Özel fırçası ve formülü sayesinde dudaklara çekici ve dolgun bir görünüm kazandırır.

Daha önce hiçbir parlatıcı likit ruj bu kadar kalıcı olmamıştı. Dudaklarda 6 saat boyunca kalıcı ve baştan çıkarıcı. Nefis,yoğun,parıltılı renkleriyle dudaklar göz kamaştırır.