Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

Arşiv



Makyaj Teknikleri

Max Factor Mastertouch Concealer İle Mükemmel Gözler İçin Son Dokunuş!

Max Factor Mastertouch Concealer İle Mükemmel Gözler İçin Son Dokunuş!

Max Factor Mastertouch Concealer kapatıcı özel süngeri ile doğal ve taze bir dokunuş yaratırken; hassas göz çevresi, yüzdeki siyah nokta gibi cilt kusurlarında da ekstra kapatma sağlıyor. Max Factor Mastertouch Concealer’ın, 3 farklı tonu ile farklı ciltlerin ihtiyaç duyduğu mükemmel son dokunuşu yaratmak mümkün!

Max Factor Mastertouch Concealer, eğimli, yumuşak süngeriyle uygulamada kontrole olanak sağlıyor. Kapatıcının hatlarda tortulaşmasını ve kuru bir görünüm oluşmasını engelleyen Max Factor Mastertouch Concealer, doğal ve taze bir görünüm kazandırırken, narin yapısıyla tenin diğer bölgelerinden ayrılan göz çevresine de ihtiyaç duyduğu ekstra özeni gösteriyor.

Max Factor Mastertouch Concealer’ın, 3 farklı tonu ile farklı ciltlerin ihtiyaç duyduğu mükemmel son dokunuşu yaratmak mümkün. Özellikle gözaltındaki gölgeleri kapatmak isteyenler için kullanılan fondötenin 1 ton açığı öneriliyor. Burada yalnızca gölgelerin üzerine uygulanması önem taşıyor. Böylelikle ışık o bölgelerden mükemmel bir yansımayla yayılarak, gölgelenmeyi engelliyor. Solgun tenler için Mastertouch Concealer’ın gri tonları dengeleyen "Ivory" rengi eşsiz bir seçenek oluyor. Gözaltları çok koyu renkli olanların ise ten rengini dengelemek için "Beige" tonunu tercih etmeleri gerekiyor. Olduğundan daha genç bir görünüm elde etmek için ise "Fair" ile makyaja mükemmel hazırlanmış bir tene kavuşmak mümkün...

Makyaj uzmanı Nur Toktay, concealer seçiminin de en az fondöten kadar önemli olduğunu vurguluyor ve ekliyor: "Gözaltına uygulayacağımız kapatıcının, kullandığımız fondötenin bir ton açığı olması gereklidir. Yazın bronz tenimizde de kullanacağımız, tenimizin bir ton açığı Max Factor Mastertouch Concealer’ın eğimli ve yumuşak süngeri, doğal bir görünüm kazanmanızı sağlıyor."