Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Yeni Max Factor Natural Minerals Fondöten

Yeni Max Factor Natural Minerals Fondöten

İstediğiniz kadar kapatıcılık sağlayan mineral makyajı keşfedin! Doğadan minerallerle doğal görünüme kavuşun.

Cilde pürüzsüz ve doğal bir görünüm kazandıran yeni mineral fondöten, Max Factor Natural Minerals, profesyonel fırça dokunuşlarıyla kapatıcılıktan ödün vermeden pürüzsüz görünüm isteyenler için ideal... Üstelik ince toz yapısı sayesinde istediğiniz seviyede kapatıcılık sağlayarak...

Cildi için doğal ürünleri tercih ederken kapatıcılıktan ödün vermeyenler için Max Factor yeni bir çözüm öneriyor. Kusurları örten ve cilde doğal bir görünüm veren Max Factor Natural Minerals Fondöten’in en önemli özelliği, kullanıcısının belirleyeceği oranda ve uygulama yoğunluğuna göre kapatıcılık sağlıyor olması. İster gündüz için hafif bir makyaj, ister gece için daha yoğun bir kapatıcılık elde edebilirsiniz.

Doğada bulunan en yumuşak mineralleri içeren ultra ince formülü ile Max Factor Natural Minerals Fondöten’in yüzde 100 doğal ve profesyonel fırçası, her kullanımda kusursuz kapatma için gerekli miktarda fondöteni cildinize uygulamanızı sağlıyor. Daha fazla ürün kullanıldığında ise cildinizde üst üste tabakalar oluşturmadan kapatıcılığı arttırıyor.

Geleneksel fondötenlerin aksine ince toz formülü sayesinde cildin üzerinde kalın bir tabaka yaratmadan, cilde doğal görünümlü ve sağlıklı bir ışıltı kazandıran Max Factor Natural Minerals Fondöten özellikle, hassas ciltli kadınlar ve ışıldayan cilt isteyenler için ideal.

Max Factor Natural Minerals Fondöten, pürüzsüz bir görünüm için seçilen doğal ve saf mineraller içeriyor. Yumuşak mikalar ve kalsiyum silikat, cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor; magnezyum silikat sayesinde pigmentler cilt üzerinde gerçek renklerini gösteriyor ve etkili kapatıcılığı sayesinde cilde pürüzsüz görünüm sağlıyor.