Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivMakyaj Teknikleri

Nivea Sun’ın Güneşsiz Bronzlaştırıcı Serisi

Nivea Sun’ın Güneşsiz Bronzlaştırıcı Serisi

Nivea Sun’ın Güneşsiz Bronzlaştırıcı Serisi ile Bronzlaşmak İçin Yazı Beklemeye Gerek Yok!

Güneş ürünleri pazarının lideri NIVEA SUN, hızlı ve kolay uygulanabilir özelliğe sahip güneşsiz bronzlaştırıcı serisini piyasaya sunuyor. Bronzlaşmak için yazı beklemek istemeyenler için ideal olan seri; Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz Kremi, Güneşsiz Bronzlaştırıcı Vücut Spreyi ve Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Mendili’nden oluşuyor.

E vitamini ile macademia yağı içeren ve tüm cilt tiplerine uygun olan ürünler, yüze, vücuda ve her ikisine birden uygulanabilen çeşitleriyle 3-4 saat içinde doğal ve güzel bir bronzluk sağlıyor.

Nivea Sun Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz Kremi
yüz bölgesine özel geliştirilmiş formülüyle 3-4 saat içinde doğal ve etkileyici bir bronzluk sağlıyor. E vitamini ve macademia fındık yağı içeren formülü sayesinde gün boyu devam eden nemlilik sağlayan ürün, yarattığı doğal bronzluğun yanı sıra cildi yumuşak ve pürüzsüz kılıyor.

Nivea Sun Güneşsiz Bronzlaştırıcı Vücut Spreyi

Yaz yaklaşırken cildinde güneşin sıcak dokunuşunu hissetmek isteyenlere hitap ediyor. Hızlı ve kolay kuruyan özel formülüyle renk dalgalanması olmayan doğal bir bronzluk sağlayan ürün, E vitamini ve macademia fındık yağı içeren formülüyle cilde bakım yaparak, yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratıyor.

Nivea Sun Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Mendili

Hafif ve hızlı kuruyan formülüyle yaz gelmeden bronz bir tene sahip olmak isteyenlere pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuyor. Cilde homojen bir şekilde uygulanabilen bronzlaştırıcı mendillerin bir adedi, tüm yüz, kol, boyun ve dekolte bölgeleri veya bacakların tamamı için yeterli oluyor.